Vurgun’un 2. bölüm görselleri paylaşıldı

Geçtiğimiz hafta ilk bölümüyle ekran yolculuğuna başlayan ve reytinglerde başarı sağlayan yeni dizi Vurgun’un ikinci bölümünden görseller ve basın özeti paylaşıldı.

Baş rollerde Deniz Çakır, Erkan Petekkaya, Emre Kınay ve Begüm Birgören’in yer aldığı dizinin paylaşılan basın özeti şöyle:

Kemal ve Reyhan sonunda karşı karşıya kalır ve Kemal, Reyhan’a hesap sorar. Reyhan, Vedat’la neden evlenmiştir? Reyhan, Kemal’e karşı dürüst olup Vedat’la evlenme sebebini açıkça söyleyebilecek midir? Kemal, Reyhan’la konuşmasından sonra darmadağın olurken, oğlu Kerem ile aralarındaki ilk bağ kurulmaya başlar. Ancak Vedat buna mani olmak için hemen adım atacaktır. Hemşire Asya’nın hastaneden ayrılmasının ardından Vedat soluğu Asya’nın karşısında alır. Asya da Vedat’ın hayatını alt üst etmeye yetecek iki tane sırrı vardır. Acaba Asya Kemal’den uzak durmayı göze alıp hayatlarından çıkabilecek midir? Peki ya kendi sırrı? Erdoğan Bey onu ağzından kaçırırsa Asya’nın hayatı yıkılacaktır. Kemal baba yadigarı yanık fabrikaya geri döner ve onu tekrar hayata geçirmek ister. Turan, abisinin yanında durmak isteyince Vedat elindeki tüm kozları kullanmaya başlayacak ve aralarındaki savaşın ilk tohumları atılacaktır.

Bora Yıldırım

Bön Türk.

Önceki Yazı

The Handmaid’s Tale, 2019 Emmy Ödülleri’ni kaçırıyor

Sonraki Yazı

Leonardo DiCaprio ve Martin Scorsese’ten yeni dizi geliyor