Yüzleşme’nin afişi yayınlandı

Kanal D’nin T Company imzalı yeni dizisi Yüzleşme’nin afişi yayınlandı. Ömer Faruk Sorak ve Burak Arlıel’in yönetmenliğini, Altuğ Küçük’ün senaritsliğini yaptığı dizinin yakında başlaması planlanıyor.

Dizinin başlıca rollerinde Uğur Yücel, Hande Doğandemir, Engin Öztürk ve Yiğit Kiraz yer alıyor. Diğer önemli rollerde Zeynep Eronat, Yeşim Ceren Bozoğlu, Şerif Sezer, Mesut Akusta, Macit Koper, Durul Bazan, Gülsim Ali, Gözde Çığacı, Müfit Kayacan, Darda Yasir Yenal ve Yeşim Gül izleyici karşısına çıkacak.

Diziden yayınlanan ve Hande Doğandemir’in canlandıracağı Masal/Gonca karakterinin hikayesi hakkında ipucu veren son tanıtımı sizler için paylaşıyoruz.

https://youtu.be/UsMgj6OkcnI

 

Bora Yıldırım

1986 yılında İstanbul'da doğdum. 2008 yılından beri Bodrum'da yaşıyorum. Gezmeyi ve kitap okumayı severim. Çok konuşur, çok gülerim. Vakit buldukça yazarlığa kabul edilme sebebim olan yerli dizileri izlemeye çalışıyorum. Yabancı dizileri izledikçe yerli dizilerin geldiği noktaya üzülsem de bir gün eskisi gibi tadı ağızda kalan dizilerin televizyonlarda daha çok yer bulacağına inanıyorum.

Önceki Yazı

Leonardo DiCaprio ve Martin Scorsese’ten yeni dizi geliyor

Sonraki Yazı

Dracula dizisinin kadrosuna yeni isimler katıldı