Çarpışma’nın 13. bölümünden 2 tanıtım yayınlandı

Yapımcılığını Kerem Çatay-Pelin Diştaş’ın üstlendiği, yönetmenliğini Uluç Bayraktar’ın yaptığı, senaryosunu Ali Aydın’ın kaleme aldığı Show TV’nin sevilen dizisi Çarpışma’nın 7 Mart Perşembe akşamı yayınlanacak olan yeni bölümünden iki tanıtım yayınlandı.

Çarpışma 13. bölüm ilk fragmanı;

Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Onur Saylak, Elçin Sangu, Alperen Duymaz ve Melisa Aslı Pamuk’un yer aldığı dizi bir kazayla yolları kesişen dört kişi ve çevrelerindeki insanların yaşamlarına ışık tutuyor. Diziye daha önce  Kıvanç Tatlıtuğ’un canlandırdığı Kadir’in annesi Asiye karakteriyle Şebnem Sönmez katılmıştı. Başarılı dizinin kadrosuna katılan son isim Cansız karakteriyle Ali Sürmeli oldu.

13. bölüme ait 2. fragmanı;

Dizinin 13. bölümü için paylaşılan basın bültenini sizlerle paylaşıyoruz.

Ay Yapım’ın Show TV’de ekrana gelen ve beğeniyle izlenen dizisi ‘Çarpışma’dan, izleyicilerine büyük sürpriz! İlgiyle izlenen dizinin 13. bölümünden, ilk tanıtımın yayınının ardından ikinci tanıtımı da yayınlandı. Diziye, Kadir’in babası ve can düşmanı ‘Cansız’ karakteriyle bu haftadan itibaren dahil olacak usta oyuncu Ali Sürmeli’nin ilk kez görüldüğü tanıtımda; Kadir’le Asiye arasında yaşanacak büyük yüzleşmeden çarpıcı anlar da yer alıyor. Asiye’nin Zeynep’le Cansız hakkında konuştuğu, Veli’nin Asiye’yi Cansız’la tehdit ettiği, Kerem’in kavga ettiğinin görüldüğü heyecan dolu tanıtımda, Kadir’in Cansız’a olan nefretini ve öfkesini dile getirdiği anlar ise, yeni bölümde gerilimin tırmanacağının ipucunu veriyor.

Çarpışma’nın 13.bölümünden sahnelere ait fotoğrafları da sizler için aşağıya ekledik.

 

Bora Yıldırım

1986 yılında İstanbul'da doğdum. 2008 yılından beri Bodrum'da yaşıyorum. Gezmeyi ve kitap okumayı severim. Çok konuşur, çok gülerim. Vakit buldukça yazarlığa kabul edilme sebebim olan yerli dizileri izlemeye çalışıyorum. Yabancı dizileri izledikçe yerli dizilerin geldiği noktaya üzülsem de bir gün eskisi gibi tadı ağızda kalan dizilerin televizyonlarda daha çok yer bulacağına inanıyorum.

Önceki Yazı

Ödüllü belgesel Free Solo National Geographic’te yayınlanacak

Sonraki Yazı

“Sinema ve Online Film/Dizi Platformları Araştırma” sonuçları açıklandı