HBO’nun yeni filmi Deadwood İçin Fragman Yayınlandı

2004-2006 yılları arasında yayınlanan üç sezonuyla gönüllerde taht kurmayı başaran Deadwood’un beklenen filminden ilk tanıtım videosu yayınlandı. HBO’nun “Deadwood: The Movie” adıyla yayınladığı tanıtımda dikkatli belirlendiği belli olan yayın tarihi de yer almakta, 31 Mayıs. David Milch’in kanunsuz Güney Dakota hikâyesinin devamı niteliğindeki film Game of Thrones’un finalinden makul bir süre sonra yayınlanacak ve Emmy ödüllerine de yetişecek.

Aşağıda sizlerle paylaştığımız sneak peak’e dizinin orijinal kadrosunun çoğu yer alıyor. Son bölümü 2006 yılında yayınlanan yapıma bir nokta koyabilmek için Ian McShane, Timothy Olyphant, Molly Parker, John Hawkes ve daha birçoklarının geri dönmesi hayranlarda büyük heyecan yaratmış durumda. Filmin konusu da “izleyicilerde derin izler bırakan karakterlerin Güney Dakota’nın eyalet oluşunu kutlamak için on sene sonra bir araya gelişi” olarak tanımlanıyor.

Emmy’de çok büyük ödüller almasa da farklı kategorilerde 28 ödülü evine götürmeyi başaran yapımın farklı bir kategoride yarışmasının fırsata dönüşebileceği dile getirilmekte. Diğer yandan, Deadwood’un çok güçlü rakipleri olduğu biliniyor. Emmy film kategorisinde Brexit, Native Son ve My Dinner Herve gibi yapımlar yer almakta.

Söz konusu filmin ilk tariler’ı ise sizler için aşağıda:

Ayca Ozbay

birdizihaber baş editörü

Önceki Yazı

Castle Rock’ın 2. sezon oyuncu kadrosu belli oldu

Sonraki Yazı

Apple Dizisi Defending Jacob Hakkında Yeni Bilgiler Geldi | Oyuncu Kadrosu