Fernanda Andrade ve Aaron Moten aynı dizide buluştu

Son olarak The First’te izlediğimiz Fernanda Andrade ve Mozart In The Jungle’daki Erik Winkelstrauss rolüyle akıllarda yer eden Aaron Moten Fox’un pilot bölümüne onay verdiği yeni dizi NeXt’te bir araya geldi.

Dizide FBI’ın siber suçlarla mücadele biriminde çalışan iki ajanı canlandıracak olan oyuncular Shea ve Ben karakterlerine hayat verecekler. Andrade’nin oynayacağı Shea, bulunduğu birimi yönetmek için çok çalışmış ve tüm baskılara rağmen yılmamış bir karakter. Moten’in canlandıracağı Ben, aynı birimin en çalışkan üyesi. Fakat iş dışında bir hayatı olmayan, iş arkadaşları tarafından da çok sıkıcı bulunan bir ajan.

NeXt’in ilk bölümünde Shea’nın başında bulunduğu siber suçlarla mücadele birimi bir istihbarat krizinin içinden çıkmaya çalışacaklar. Dizinin ne zaman yayınlanacağı konusu henüz netlik kazanmadı.

Fernanda Andrade’yi daha önce The First dışında NCIS: Los Angeles, Sons Of Anarcy ve Scorpion gibi dizilerde izlemiştik. Şu sıralar yakında Netflix’te yayınlanacak Disjointed isimli komedi dizisinin heyecanını yaşayan Moten’i dizi severler Mozart In The Jungle dışında The Night Of’taki performansıyla da hatırlayacaktır.

Bora Yıldırım

1986 yılında İstanbul'da doğdum. 2008 yılından beri Bodrum'da yaşıyorum. Gezmeyi ve kitap okumayı severim. Çok konuşur, çok gülerim. Vakit buldukça yazarlığa kabul edilme sebebim olan yerli dizileri izlemeye çalışıyorum. Yabancı dizileri izledikçe yerli dizilerin geldiği noktaya üzülsem de bir gün eskisi gibi tadı ağızda kalan dizilerin televizyonlarda daha çok yer bulacağına inanıyorum.

Önceki Yazı

BritBox, Netflix’e rakip olacak

Sonraki Yazı

When They See Us’ın resmi tanıtımı yayınlandı