FOXLife Pazar maratonu ile kesintisiz dizi keyfi

FOXLife‘ın en sevilen yapımları 9-1-1, This Is Us, Madam Secretary ve The Resident hafta sonuna kesintisiz dizi maratonları ile keyif katmak isteyenler için her Pazar, hafta içinde yayınlanan bölümler arka arkaya ekrana geliyor.

Acil durumlarda ilk müdahaleleri yaparak insanların hayatını kurtarmaktan sorumlu bir ekibin risklerle dolu hayatını izleyicilere aktaran Ryan Murphy ve Brad Falchuk imzalı 9-1-1, 2. sezonunun ilk 5 bölümüyle 10 Mart Pazar günü 15:25’ten itibaren FOXLife‘ta.

Emmy dahil 21 ödül kazanan This Is Us, 3. sezonuyla FOXLife‘ta devam ediyor. Yolları beklenmedik şekilde kesişen insanların hikayesini anlatan dizinin bilinmeyenlere odaklanan 3. sezonunun son 5 bölümü 17 Mart Pazar günü 15:25’te FOXLife ekranlarına geliyor.

Başına buyruk ve güçlü ABD Dışişleri Bakanı Elizabeth McCord‘un Beyaz Saray’a saldıranların peşine düştüğü ve önemli kararlar verdiği Madam Secretary‘nin 5. sezonundan son 5 bölüm 24 Mart Pazar günü 15:25’te izleyicilerle buluşacak.

İdealist bir doktorun yeni atandığı hastanede içine düştüğü ortamda yaşadıklarını anlatan The Resident ise 2. sezonundan son 5 bölümle 31 Mart Pazar saat 15:25’te FOXLife‘ta.

Hollywood‘un en prestijli yapımları ve en ünlü yüzlerini bir araya getiren FOXLife; D Smart, KabloTV ve Tivibu platformlarından izlenebiliyor.

Mustafa Çevik

Önceki Yazı

Arrow, 8. sezonuyla final yapıyor

Sonraki Yazı

Şaşırtıcı Konusuyla 20 Belgesel