Kadın’ın 52. bölüm tanıtımı yayınlandı

Fox’un Med Yapım imzalı sevilen dizisi Kadın’ın 52. bölüm tanıtımı yayınlandı.

Baş rollerde Özge Özpirinççi, Caner Cindoruk, Bennu Yıldırımlar, Feyyaz Duman gibi isimlerin yer aldığı başarılı dizinin 5 Mart akşamı yayınlanacak yeni bölüm tanıtımında Sarp ve Suat’ın Pırıl’ın evden ayrılması konusunda tutuştukları kavga dikkat çekiyor.

Başarılı dizinin 51. bölümünün sonunda yardımcısı aracılığıyla babası Suat’a intihar ettiği haberini gönderen Pırıl, Sarp’ın itirazlarına rağmen evden ayrılmak istediğini söyledi. Seyirciyi şoke eden hamleyse Bahar’dan geldi; Bahar, Pırıl’a evden giderken kendilerini de götürmesi için adeta yalvardı.

Japon yapımı Women isimli diziden ülkemize uyarlanan Kadın, yayınlandığı ilk günden bu yana reytinglerde büyük başarılara imza attı. İkinci sezonuyla yoluna devam eden dizi geçtiğimiz Kasım ayında Tokyo Drama Ödülleri kapsamında en iyi yabancı drama ödülünü ülkemize getirmişti.

Bora Yıldırım

1986 yılında İstanbul'da doğdum. 2008 yılından beri Bodrum'da yaşıyorum. Gezmeyi ve kitap okumayı severim. Çok konuşur, çok gülerim. Vakit buldukça yazarlığa kabul edilme sebebim olan yerli dizileri izlemeye çalışıyorum. Yabancı dizileri izledikçe yerli dizilerin geldiği noktaya üzülsem de bir gün eskisi gibi tadı ağızda kalan dizilerin televizyonlarda daha çok yer bulacağına inanıyorum.

Önceki Yazı

MacGyver’ın 3. sezonu FOXCrime’da başlıyor

Sonraki Yazı

Oprah Winfrey’nin After Neverland şovunda Micheal Jackson’a yönelik taciz suçlamalarıyla ilgili röportajlar olacak