Kit Harrington, büyük Jon Snow twist’inden sonra terapiye başlamış

*Bu yazı Game of Thrones dizisine dair spoiler içerir. 

Game of Thrones’un büyük yıldızı Kit Harrington için bu kadar ön planda olmak o kadar da kolay olmamış.

Harrington kendini şöyle ifade etmiş: “Hayatımın pek de güzel bir zamanı değildi. Kendimi korunmasız hissettiğim halde kendimi dünyanın en değerli insanı gibi hissetmem gerektiğini düşünüyordum ve o ara çalkantılı zamanlar geçirdim. Sanırım, yirmilerindeki her insana bu olur.” 

Harrington’ın söylediğine göre en dipte olduğu zamanlar, Jon Snow karakterinin dizinin odak noktası olduğu zamanlarmış. Genç yıldız, kendini baskı altında hissetmeye başlamış.

“En karanlık zamanım dizinin çok fazla Jon Snow hakkında olduğu zamanlardı. Yani ölüp de geri döndüğü zamanlar. Bütün dizinin Jon’a odaklanmasından hoşlanmamıştım. Bir televizyon programının odağıysanız ve o televizyon programı en parlak dönemindeyse bu korkunç bir durum.”

Kendini güvensizlik problemi ve anksiyetenin için bulduktan sonra terapiye gitmeye karar vermiş.

“İşte o zaman insanlarla konuşmaya ve terapiye gitmeye başladım. Çünkü kimseyle konuşmuyordum ve kendimi güvensiz hissediyordum. Sahip olduğum şey için minnettar olmalıydım fakat ben oynayabilecekmiyim onu bile bilmiyodum. Sanki bir partidesiniz ve parti gittikçe iyi bir hal alıyor. Parti istediğiniz hale geliyor ve doruk noktasına ulaşıyor. Farkediyorsunuz ki daha fazlası yok.”

Harrington, çekimlerin son gününde duygularını frenleyemediğini söylüyor. “Çok duygu yüklüydü.”

Harrington, Jon’un hikayesinin sonunun oldukça tatmin edici olduğunu da ekliyor. Game of Thrones’un final sezonu 14 Nisan’da HBO’da.

Fragman :

Yağmur Mamati

Önceki Yazı

İnternet Medyası Ödülleri sahiplerini buldu

Sonraki Yazı

Çarpışma’nın yeni bölümünden ön izleme videosu paylaşıldı