Latina Turkish Awards kazananları belli oldu

Peru, Arjantin ve Şili vatandaşlarının oylarıyla belirlenen ve bu yıl Peru’da düzenlenen Latina Turkish Awards’ın kazananları belli oldu.

Fox’ta yayınlanan Bizim Hikaye, geceden en çok ödülle ayrılan yapım olmayı başardı. Dizi yılın en iyi dizisi seçilirken, başrol oyuncularından Hazal Kaya en iyi kadın oyuncu, Reha Özcan da unutulmaz karakter oyuncusu ödüllerinin sahibi oldu. En iyi dizi çifti ödülünü Filiz ve Barış karakterlerine hayat veren Hazal Kaya ve Burak Deniz kazanırken dizide Rahmet karakterini canlandıran Yağız Can Konyalı en iyi yardımcı erkek oyuncu seçildi.

Gecede en iyi erkek oyuncu ödülünü Kara Para Aşk dizisindeki rolüyle Engin Akyürek kazandı. En iyi yardımcı kadın oyuncu ödülünü kazanan isim Özge Gürel olurken, Boran Kuzum umut veren genç oyuncu, Beren Gökyıldız en iyi çocuk oyuncu seçildi. Berkay Ateş’in Anne dizisindeki Cengiz rolüyle en iyi kötü karakter seçildiği gecede Fox’un bir diğer dizisi Kadın da en iyi yeni dizi seçildi.

Bora Yıldırım

1986 yılında İstanbul'da doğdum. 2008 yılından beri Bodrum'da yaşıyorum. Gezmeyi ve kitap okumayı severim. Çok konuşur, çok gülerim. Vakit buldukça yazarlığa kabul edilme sebebim olan yerli dizileri izlemeye çalışıyorum. Yabancı dizileri izledikçe yerli dizilerin geldiği noktaya üzülsem de bir gün eskisi gibi tadı ağızda kalan dizilerin televizyonlarda daha çok yer bulacağına inanıyorum.

Önceki Yazı

Formula 1: Drive to Survive

Sonraki Yazı

Game of Thrones final sezonundan yeni detaylar