Luca Guadagnino, HBO’ya dizi hazırlığında: We Are Who We Are

Call Me By Your Name filmiyle tüm dünyada ismini geniş kitlelere duyurmayı başaran yönetmen Luca Guadagnino HBO için yeni bir dizi hazırlıyor; We Are Who We Are.

Sekiz bölüm olarak planlanan ilk sezonun senaryosunu ünlü yönetmenle birlikte Paolo Giordano ve Francesca Manieri kaleme alıyor. 2020 yılında yayınlanması beklenen dizinin geniş çaplı hazırlıkları mayıs ayında başlayacak.

Fraser isimli bir gencin New York’tan İtalya’daki bir askeri üsse gittiğinde tanıştığı Caitlin adlı bir gençle yakınlaştıktan sonra Jason isimli başka bir askere ilgi duymasıyla gelişen olayların anlatıldığı dizi, şimdiden Call Me By Your Name hayranlarının heyecanlanmasına neden oldu.

Bora Yıldırım

1986 yılında İstanbul'da doğdum. 2008 yılından beri Bodrum'da yaşıyorum. Gezmeyi ve kitap okumayı severim. Çok konuşur, çok gülerim. Vakit buldukça yazarlığa kabul edilme sebebim olan yerli dizileri izlemeye çalışıyorum. Yabancı dizileri izledikçe yerli dizilerin geldiği noktaya üzülsem de bir gün eskisi gibi tadı ağızda kalan dizilerin televizyonlarda daha çok yer bulacağına inanıyorum.

Önceki Yazı

The Tick’in 2. sezon tanıtımı yayınlandı

Sonraki Yazı

BritBox, Netflix’e rakip olacak