Psycho-Pass 3. Sezonuyla Geliyor

Aksiyon, bilim-kurgu ve psikolojik gerilim türünde olan ilk sezonunu 2012 yılında 22 bölüm olarak izlediğimiz Psycho-Pass animesinin 3. sezonunun çekileceği duyuruldu.

2. sezonunu 11 bölüm olarak 2014 yılında izlediğimiz animenin 2015 yılında Pscyho-Pass Movie ismiyle bir filmi de yayınlanmıştı. Geçtiğimiz yıl sonu ve bu yıl başındaysa Psycho-Pass SS Case 1: Tsumi to Batsu, Psycho-Pass SS Case 2: First Guardian ve Psycho-Pass SS Case 3: Onshuu no Kanata ni isimleriyle üç filmi yayınlandı. Mevcut hayran kitlesi tarafından oldukça beğenilen anime her geçen gün izleyici kitlesini de artırıyor. Production I.G da bu artışı gözlemlemiş olacak ki Naoyoshi Shiotani’nin yöneteceği bir 3. sezon çekileceği bilgisini paylaştı.

Seslendirme kadrosundan ise şimdilik sadece iki isim açıklandı. Mikhail Ignatov karakterini Yuichi Nakamura, Arata Shindou karakterini Yuuki Kaji seslendirecek. Akira Amano ise yine karakter tasarımlarıyla ekipte olacak. Yeni karakterlere odaklanan bir 3. sezon izleyeceğimiz kesin gibi gözüküyor.

Cyberpunk türünün güzel bir örneği olan Pscho-Pass aynı zamanda distopik bir yapım. İlk sezonu oldukça beğenilmiş, ikinci sezonu biraz daha sönük kalsa da hayranlarını memnun etmeyi başarmıştı. Filmlerden de aynı olumlu dönüş alındı. Animenin detaylı tanıtımını daha önce şurada yapmıştım.

Hafize Mutlu

Bazen hayatımın kalanını sadece anime, dizi ya da film izleyerek geçirmek istediğim doğrudur.

Önceki Yazı

HBO, Crashing’i iptal etti

Sonraki Yazı

Kadın’ın 53. bölümünden ikinci tanıtım yayınlandı.