The Rookie, FOXCrime’da başlıyor

Los Angeles Polis Departmanına katılarak hayallerini gerçekleştiren en yaşlı çaylak John Nolan’ın hikayesi The Rookia 11 Mart Pazartesi (bu akşam) günü saat 20:30’da FOXCrime’da.

Yeni başlangıçlar asla kolay değildir. Küçük bir kasabada kendi halinde bir hayat sürerken hayallerinin peşinden Los Angeles’a giderek polis olan John Nolan ise bu konuda oldukça kararlı. Los Angeles Polis Departmanının en yaşlı çaylağı olarak şüpheci bakışların odağında olan ve orta yaş krizi geçirdiği düşünülen Nolan, yeni başlayan kariyerinde genç polislere ve suçlulara ayak uyduramazsa kendisininki de dahil olmak üzere herkesin yaşamını tehlikeye atabilir. Diğer taraftan diğerlerinin sahip olmadığı hayat tecrübesi, kararlılığı ve espri anlayışı onu diğerlerinden bir adım öne geçirebilir. Neler olacağını ise zaman gösterecek gibi görünüyor.

Başrolünde yine ABC’de izlediğimiz Nathan Fillion’un, John Nolan karakterine hayat verdiği eğlenceli polisiye The Rookie, ilk sezonuyla Türkçe dublaj ve orijinal dil seçenekleriyle bu akşamdan itibaren her Pazartesi 20:30’da FOXCrime’da.

Mustafa Çevik

Önceki Yazı

Kadın’ın 53. bölümünden ikinci tanıtım yayınlandı.

Sonraki Yazı

Speechless, 2 ve 3. sezonuyla FOXLife’ta