Zalim İstanbul’un ilk tanıtımı yayınlandı

Kanal D’nin Avşar Film imzalı Zalim İstanbul dizisi için hazırlık yaptığını daha önce sizlerle paylaşmıştık. Senaryosunu Sırma Yanık’ın yazdığı ve Cevdet Mercan’ın yönetmen koltuğunda oturduğu projenin ilk tanıtımı yayınlandı.

Oyuncu kadrosunda Fikret Kuşkan, Mine Tugay, Deniz Uğur, Berker Güven, Ozan Dolunay, Simay Barlas, İdris Nebi Taşkan, Sera Kutlubey ve Bahar Şahin’in bulunduğu dizinin yayın tarihi henüz netleşmedi.

Tekerlekli sandalyeye mahkum olan yeğenini evlendirmek isteyen zengin bir adamın ailesiyle yaşadığı köşkün müştemilatına memleketinden getirttiği bir aileyi yerleştirmesiyle gelişen olayların anlatıldığı drama türündeki dizinin ilk bölümünün bir kısmı Antakya’da çekildi.

Bora Yıldırım

1986 yılında İstanbul'da doğdum. 2008 yılından beri Bodrum'da yaşıyorum. Gezmeyi ve kitap okumayı severim. Çok konuşur, çok gülerim. Vakit buldukça yazarlığa kabul edilme sebebim olan yerli dizileri izlemeye çalışıyorum. Yabancı dizileri izledikçe yerli dizilerin geldiği noktaya üzülsem de bir gün eskisi gibi tadı ağızda kalan dizilerin televizyonlarda daha çok yer bulacağına inanıyorum.

Önceki Yazı

Çarpışma’nın 13. bölümünden ön izleme yayınlandı

Sonraki Yazı

Arrow, 8. sezonuyla final yapıyor