“Bizim Hikaye” ve “Kızım” final yapıyor

Yaz sezonuna yaklaştığımız şu günlerde yerli dizilerin geleceği hakkında da haberler geliyor. İlk final haberleri dün akşam saatlerinde FOX ve TV8‘den geldi.

Başrollerinde Hazal Kaya, Burak Deniz, Reha Özcan, Yağız Can Konyalı ve Nejat Uygur gibi oyuncuların rol aldığı Bizim Hikaye 30 Mayıs‘ta yayınlanacak 72. Bölümüyle ekranlara veda edecek. Dizi hakkında daha önce de Hazal Kaya’nın hamileliği sebebiyle ara vereceği iddiaları ortaya çıkmış ancak iddialar doğrulanmamıştı. 14 Eylül 2017 tarihinde ekran macerasına başlayan ABD‘nin Shameless dizisinden uyarlanan Bizim Hikaye başladığı dönemde uzun süre gündemi meşgul etmiş, dizi yayınlandığı süre boyunca da iyi reytingler elde etti.

Bir diğer final haberi ise TV8‘in dizi dünyasına tutunmak için hazırladığı işlerden biriydi. Başrollerinde Buğra Gülsoy, Beren Gökyıldız ve Leyla Lydia Tuğutlu‘nun paylaştığı Kızım dizisinin de bir türlü toparlanamayan reytingleri sebebiyle final yapacağı iddiaları mevcuttu. İddialar halen daha doğrulanmamış olsa da sezon sonunda dizinin veda etmesi oldukça olası gözüküyor.

Mustafa Çevik

Önceki Yazı

FOXLife ile hafta sonları komedi ve eğlence dolu geçiyor

Sonraki Yazı

Netflix’in ilk Danimarka yapımı The Rain’in ikinci sezon tanıtımı yayınlandı