Çarpışma’nın 19. bölüm tanıtımı yayınlandı

Mayıs ayında final yapacağı duyurulan başarılı dizi Çarpışma’nın 19. bölümünden ilk tanıtım paylaşıldı. İçinde Zeynep, Cemre ve Kerem’in olduğu aracının altında bomba olduğunu anlayan Kadir var gücüyle arabaya koşarken bir patlama sesi duyuluyor ve Kadir olduğu yerde donup kalıyor. Arabadakilerin akıbetini 25 Nisan akşamı öğreneceğiz.

Ali Aydın’ın senaryosunu yazdığı Ay Yapım imzalı dizinin yönetmenliğini Uluç Bayraktar yapıyor. Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Onur Saylak, Alperen Duymaz ve Melisa Aslı Pamuk’un başlıca rollerde yer aldığı dizi bir kazayla bir araya gelen dört kişinin hep birlikte başlarına gelen felaketlerden kurtulma çabasını konu alıyor.

Bora Yıldırım

1986 yılında İstanbul'da doğdum. 2008 yılından beri Bodrum'da yaşıyorum. Gezmeyi ve kitap okumayı severim. Çok konuşur, çok gülerim. Vakit buldukça yazarlığa kabul edilme sebebim olan yerli dizileri izlemeye çalışıyorum. Yabancı dizileri izledikçe yerli dizilerin geldiği noktaya üzülsem de bir gün eskisi gibi tadı ağızda kalan dizilerin televizyonlarda daha çok yer bulacağına inanıyorum.

Önceki Yazı

Kit Harington: Yeni Hugh Grant olmak istemiyorum

Sonraki Yazı

Final yapacak yerli diziler