Designated Survivor | Geliyor Gönlümün Efendisi (3.Sezon)

ABC kanalında 2016’da yayına başlayan politik drama Designated Survivor, 2 sezonun ardından iptal edilmişti. Ancak benzer bir sonla karşılaşan başka dizilerde olduğu gibi Netflix diziyi kanatlarının altına alarak kurtarmıştı. Ülkemizde de severek izlenen dizi üçüncü sezonuyla 7 Haziran’da izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

Kiefer Sutherland, Maggie Q, Adan Canto, Italia Ricci ve Kal Penn gibi başarılı oyuncuların yer aldığı dizi, ABD’yi yöneten başkanlık ve senato ekibinin bir saldırı sonucu ortadan kaldırılmasıyla Designated Survivor seçilen kişinin yönetimi almasını, yenilenen seçimleri ve bu geçici dönemde yaşanan iktidar savaşlarını anlatıyor.
Aşağıdaki videoda başrol oyuncusu Kiefer Sutherland’in üçüncü sezonun duyurusunu yaptığı ve ilk iki sezonu özetlediği videoyu bulabilirsiniz. Eğer diziyi henüz izlemediyseniz, spoiler uyarısı verelim ve bir House of Cards olmasa da ilgiyle izleyebileceğiniz bu güzel diziyi sizlere önererek bölüm incelemelerinde görüşmek üzere diyelim:

Arzu Kayhan

Hayatın üçüncü sayfa polisiyesini yazıyor. Yabancılaşma temalı polisiye bir romanı var (YAD). Ayrıca çevirmen. Aslında bu bilgiler arama motorlarında zaten var. Sen Birdizihaber'den ve şuradan takip et yeter: www.sanahaber.blogspot.com

Önceki Yazı

Warrior | Mafya Dizilerimizde Olmayan Her Şey

Sonraki Yazı

Çarpışma’nın 20. bölümünden ilk sahne yayınlandı