Fiennes’in Nil yolculuğu National Geographic’te

Yaşayan en büyük kaşif Sir Ranulph Fiennes ile birlikte oyuncu kuzeni Joseph Fiennes‘in birlikte Nil Nehri boyunca giderek Antik Mısır‘ı keşfedecekleri heyecan verici yapım Fiennes’in Nil Yolculuğu, 12 Nisan Cuma günü saat 21:00’de National Geographic‘te.

“Yaşayan en büyük kaşif” olarak tanınan Sir Ranulph Fiennes, 1969 yılında Nil Nehri boyunca gerçekleştirdiği keşif gezisini National Geographic ile birlikte yineliyor. Ama bu kez yalnız değil, Sir Ranulph‘a bu yolculuğunda Shekespeare in Love ve The Handmaid’s Tale gibi dizilerden tanıdığımız kuzeni ünlü oyuncu Joseph Fiennes eşlik ediyor. İkili orijinal geziyi yeniden yaşama çabasıyla Antik Mısır‘ın yeni keşfedilen klostrofobik yapıları arasında geziyor, tehlikeli örümcek ve yılanlarla karşılaşıyor ve yeni deneyimler yaşıyorlar. Peki bir oyuncu olarak kendini kanıtlayan Joseph‘in yetenekleri iyi bir kaşif olmak konusunda ona yardım edecek mi? Bu sorunun yanıtını ve Antik Mısır‘ın bilinmeyenleri dünyanın 172 ülkesinde 43 farklı dilde gösterilecek olan Fiennes’in Nil Yolcuğuluğu ile National Geographic ekranlarına geliyor.

Sir Ranulph‘un ayak izlerini takip ederek Antik Mısır‘ı keşfedeceğimiz Fiennes’in Nil Yolculuğu, 12 Nisan Cuma (yarın akşam) 21:00’de National Geographic‘te.

Mustafa Çevik

Önceki Yazı

Disney+ Rekabetin Ateşini Körükledi

Sonraki Yazı

Çarpışma’nın bu akşam yayınlanacak bölümünden ön izleme sahnesi yayınlandı