Netflix, Güney Kore’nin sevilen dizisi Abyss’i yayınlayacak

Netflix’in fantastik Kore dizileri listesine yeni eklenen Abyss mayıs ayında izleyiciyle buluşacak ve ruhu canlandıran bir mermer olan Abyss tarafından ölümden geri döndürülen iki insanın hikayesini anlatacak.

Kore romantik komedilerinin starı Park Bo-young’un canlandırdığı Go Se-yeon ve yükselen bir yıldız olan Ahn Hyo-seop’un hayat verdiği Cha Min bambaşka bedenlerde hayata dönecekler. Vefatından önce olağanüstü güzelliğe sahip bir savcı olan Go Se-yeon, yeni hayatına sıradan görünüşe sahip bir avukat olarak başlarken, akıllı zengin fakat çekici olmayan bir iş adamı olarak hayata gözlerini yuman Cha Min ise çok yakışıklı bir yüzle geri dönecek. Ölümlerinin ve hayata geri gelmelerinin ardındaki gizemi çözmeye çalışan ikilinin dizi boyunca birçok macera yaşayacakları ifade ediliyor.

Abyss İngilizce konuşulan ülkelerde 6 Mayıs itibarıyla haftada iki bölüm olarak yayınlanacak. Kanada, Arjantin, İsveç ve Japonya’da ise 26 Haziran’da yayına girecek. Hong Kong ve Macau’da ise dizi 1 Temmuz tarihinden itibaren izlenebilecek. Dünyanın kalanında haftalık iki bölüm planlanan yayınların 16 Mayıs’ta başlayacağı belirtiliyor.

Mustafa Çevik

Önceki Yazı

Kore’nin epik fantastik dizisi Arthdal Chronicles Haziran’da Netflix’te

Sonraki Yazı

Vincent Cassel, Westworld’ün 3. sezonunda yer alacak