Russell Crowe’un başrolü olduğu The Loudest Voice’un yayın tarihi belli oldu

Showtime’ın Blumhouse Television ortaklığıyla hazırladığı ve Roger Ailes’in hayatını konu alan yeni mini dizisi The Loudest Voice’un yayın tarihi belli oldu. Russell Crowe’un başrolünde yer aldığı dizi 30 Haziran’da yayınlanmaya başlayacak.

Gabriel Sherman’ın The Loudest Voice in the Room kitabından diziye uyarlanan ve gerçek bir yaşam öyküsünü konu alan dizinin diğer oyuncuları arasında Naomi Watts, Seth MacFarlane, Sienna Miller, Aleksa Palladino, Simon McBurney ve Annabelle Wallis gibi isimler yer alıyor.

Sekiz bölümden oluşacak dizi ortağı olduğu Fox News Network’ten cinsel taciz suçlamaları sonrası ayrılan ve geçtiğimiz mayıs ayında hayatını kaybeden Roger Ailes’in hayatını ve hakkındaki suçlamaları ele alıyor. Roger Ailes’in Cumhuriyetçi Parti üyesi olduğu ve Donald Trump’ın en büyük destekçilerinden biri olduğu biliniyor.

Dizide Alies’i Russell Crowe, Ailes’i tacizle suçlayan kanalın eski çalışanı Gretchen Carlson’uysa Naomi Watts canlandıracak. Ailes’in skandal patlak verdiğinde ona destek olan eşi Beth’i Sienna Miller, Ailes’in sırdaşı Brian’ı Seth MacFarlene, Ailes’in ortağı Rupert Mordoch’u da Simon McBurney oynuyor.

Dizinin tanıtımını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bora Yıldırım

1986 yılında İstanbul'da doğdum. 2008 yılından beri Bodrum'da yaşıyorum. Gezmeyi ve kitap okumayı severim. Çok konuşur, çok gülerim. Vakit buldukça yazarlığa kabul edilme sebebim olan yerli dizileri izlemeye çalışıyorum. Yabancı dizileri izledikçe yerli dizilerin geldiği noktaya üzülsem de bir gün eskisi gibi tadı ağızda kalan dizilerin televizyonlarda daha çok yer bulacağına inanıyorum.

Önceki Yazı

Netflix’in yeni dizisi Jinn’in ilk tanıtımı yayınlandı

Sonraki Yazı

Leke | Marin Marin’i iflastan kurtaracak CEO Yardımcısı aranıyor