Beni Affet’in başarılı oyuncusu Ceren Yalazoğlu Karakoç, uluslararası marka yüzü oldu

8 yıl boyunca devam eden ve Türkiye’nin en uzun soluklu dizilerinden biri olan Beni Affet dizisinde canlandırdığı Kader karakteri ile tanıdığımız Ceren Yalazoğlu Karakoç, yeni projelerini ve Fransa’nın Lyon kentinde düzenlenen 9’uncu Festiculture etkinliğinde aldığı “En Sevilenler” ödülünü anlattı.

1. Sekiz sezon Beni Affet’te rol aldınız. Bu süreç nasıl geçti? Dizi size neler kattı ve hayatınızda neler değişti?

Beni affet benim ilk dizi projemdi. Bende yeri çok ayrı ve özeldir. Çok güzel bir ekip ve çok iyi bir oyuncu kadrosuyla, 8 sezon boyunca kamera önü deneyimi yaşadım. Bana ilk iş deneyimi haricinde çok güzel insanlar da kattı. En önemlisi eşim Osman Karakoç.

2. Dizi için Ankara’ya yerleştiniz. Ankara sizin için ne ifade ediyor?

Ankara önceleri nasıl yaşarım burada deyip, sonra evim olan şehir.

3. Ankara’da yapmaktan en çok keyif aldığınız şeyler nedir?

Evden yürüyerek Tunalı’ya gitmek. Çocukluğumun geçtiği Kuğulu Park ve çevresinde  dolaşmak Ankara’da yapmaktan en çok keyif aldığım şeylerden biri.

4. Yeni Dizi Projeleri var mı?

Evet görüştüğüm dizi projeleri var. Şuanda ise uluslararası bir kozmetik firması olan Sinosha Kozmetik ile marka yüzü anlaşmam var. Çok keyifli gidiyor çalışmalarımız. Sinosha Kozmetik ile Orta Doğu, Rusya, Arap ülkeleri ve Amerika’da Türkiye’yi temsil edeceğim için daha farklı bir heyecan yaşıyorum. Yurt dışında Türk dizileri takip ediliyor ve karakterler çok seviliyor. En son Fransa’da aldığım ödülde bunu daha net gözlemleme şansım oldu. Bir Türk markası ile farklı ülkelerde yer alacak olmak beni çok heyecanlandırıyor.

5. Sekiz yıl aynı karakteri canlandırdınız Bundan sonra nasıl bir rol istersiniz?

Her oyuncu gibi ben de her projemde farklı roller oynamak isterim. Ama şu sıralar komedi dizisinde yer almak gibi bir hayalim oldu. Gülmeyi ve güldürmeyi seviyorum böyle bir karakter de canlandırmak çok isterim. Türkiye’de komedi dizisi az yapılıyor dramdan biraz uzaklaşmak iyi gelecektir.

Duygu Gürbüz

Önceki Yazı

FOX’tan kadına yönelik sosyal sorumluluk kampanyası!

Sonraki Yazı

Her Yerde Sen’in afişi yayınlandı