Çiçero, sinemalardan hemen sonra Vodafone TV’de

2019‘un en çok ses getiren yapımlarından Çiçero, sinemalardan hemen sonra Vodafone TV‘de ekrana geliyor. Vodafone TV Full Paket kullanıcıları, “Çiçero“yu mobil uygulamaların yanı sıra platformun web sitesinden de ek ücret ödemeden izleyebilecek. Vodafone TV, her ay pek çok filmi beyaz perdeden sonra ilk kez Vodafone TV izleyicileriyle buluşturmaya devam edecek.

Günümüzde internet kullanımının artmasıyla video ve TV izleme alışkanlığının da dijitale kaydığını belirten Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi: Vodafone TV servisimizle Türkiye‘nin dört bir yanında müşterilerimize kaliteli TV ve video içeriğini kesintisiz olarak ve uygun fiyatla sunuyoruz. Bu kapsamda, 2019’un en çok ses getiren yapımlarından ‘Çiçero‘ filmi sinemalardan hemen sonra Vodafone TV‘de ekrana gelecek. Abonelerimize, İlyas Bazna‘nın gerçek hayat hikâyesini anlatan bu filmi akıllı telefonlarından ya da bilgisayarlarından ücretsiz izleme imkânı sunacağız. Vodafone olarak, geleceğin heyecan verici dünyasına müşterilerimizle birlikte hazırlanırken onlara yenilikçi ve zenginleştirilmiş içerik servisleri sunmaya devam edeceğiz.”

Gerçek bir hayat hikâyesinden uyarlanan Serdar Akar‘ın yönetmenliğinde, Erdal Beşikçioğlu, Burcu Biricik ve Ertan Saban‘ın başrolünde olduğu Çiçero, İlyas Bazna‘nın gerçek hayat hikâyesine dayanıyor. İlyas Bazna, İkinci Dünya Savaşı sırasında Ankara‘daki İngiliz Büyükelçiliği‘nde uşak olarak çalışmaktadır. İçeriden birçok bilgiye ulaşabilen Bazna, Almanlar için casusluk yapmaya başlar ve kendisine “Çiçero” kod adı verilir. İlyas Bazna savaşın seyrini değiştirmesine rağmen T4 uygulamasıyla engellilerin gaz odalarına gitmelerine, iğneyle uyutulmalarına engel olamaz. Çiçero, İlyas Bazna‘nın savaştaki etkisini ve savaş sonrası yaşadıklarını anlatıyor.

Mustafa Çevik

Önceki Yazı

Blood and Treasure’den yeni tanıtım yayınlandı

Sonraki Yazı

Netflix’te Mayıs Ayı Çok Eğlenceli