Jennifer Garner, Fantasy Camp’ın kadrosuna katıldı

Ünlü oyuncu Jennifer Garner yeni bir dizi projesiyle ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Oyuncu STX’in yeni müzikal drama dizisi Fantasy Camp’ın kadrosuna dahil oldu.

Abby Kohn ve Marc Silverstein’in yazdığı ve yönetecekleri dizide Garner, Broadway’de sahneye çıkma hayalleri kuran ve bu sebeple drama kampına katılan bir lise öğretmenini canlandıracak. Jennifer Garner’la daha önce Peppermint’te birlikte çalışan Kohn ve Silverstein, STX için son olarak Ammy Schumer’in başrolünde yer aldığı 2018 yapımı I Feel Pretty filmini yazmış ve yönetmişlerdi.

Daha önce Emmy adaylığı bulunan ünlü aktrisin yeni rolü için oldukça heyecanlı olduğu ve seyirciyi şaşırtmak için çalışmalara şimdiden başladığı belirtildi.

Bora Yıldırım

1986 yılında İstanbul'da doğdum. 2008 yılından beri Bodrum'da yaşıyorum. Gezmeyi ve kitap okumayı severim. Çok konuşur, çok gülerim. Vakit buldukça yazarlığa kabul edilme sebebim olan yerli dizileri izlemeye çalışıyorum. Yabancı dizileri izledikçe yerli dizilerin geldiği noktaya üzülsem de bir gün eskisi gibi tadı ağızda kalan dizilerin televizyonlarda daha çok yer bulacağına inanıyorum.

Önceki Yazı

Vincent Cassel, Westworld’ün 3. sezonunda yer alacak

Sonraki Yazı

Mayıs ayında kanallarda ne var? | Finaller, sezon finalleri ve prömiyerler