Kuzgun’un sezon finalinden ikinci tanıtım yayınlandı

Ay Yapım‘ın, Star‘da Çarşamba akşamları ekrana gelen sevilen dizisi Kuzgun‘un 16. ve Sezon Finali bölümünden 2. tanıtım da yayınlandı. Dila‘nın Behram Adıvar olduğunu öğrendiği Derviş‘e, Kuzgun‘un da Dila‘ya silahını doğrulttuğu sırada gerilimin zirveye tırmandığı tanıtımda, Kuzgun, Dila ve Derviş arasında neler yaşanacağı büyük merak uyandırıyor. Derviş‘in yeni bir ölüm tuzağı hazırlığı içinde olduğunun işaretini de veren heyecan dolu tanıtımda, dizinin büyük sürprizlerle örülü Sezon Finali‘nden çarpıcı anlar yer alıyor.

Kuzgun’un Sezon Finali’nde neler olacak?

Kuzgun’un yarın akşam ekrana gelecek Sezon Finali bölümünün konusu şöyle; Kuzgun, Ferman‘ın evinden aldığı bir delille Derviş‘e gelir ve ondan bu delille ilgili araştırma yaptırmasını ister. Çıkacak sonuç, Yusuf’un hayatta olup olmadığını açığa çıkaracaktır.

Meryem, Derviş‘in gerçekte kim olduğunu öğrenir ve onunla yüzleşir. Meryem bu andan itibaren mutlak bir ölümle yüz yüze kalırken, Kuzgun ile Ali arasındaki düşmanlık daha da derinleşecek, Ali, Kartal‘ı da ateşe atacak bir hamlede bulunacak ve Kuzgun ile aralarında şiddetli bir hesaplaşma yaşanacaktır. Veliahtı Kuzgun‘un Dila‘ya hala zaafı olduğunu gören Derviş ise bu durumdan rahatsızdır. Kuzgun‘a tarafını belli etmesi, tercihlerinin ağırlıklarıyla yüzleşmesi ve Dila‘dan uzaklaşması için çok riskli bir oyun kurar. Bu oyunun bir yürütücüsü Dila, öteki yürütücüsü Ali olacaktır. Dila, kendisinden istenen şeyle ilgili çok önemli bir kararın eşiğine gelir. Bu karar, Dila‘nın kendisini aşağıya attığı bir uçurumdan farksızdır.

Birbirlerine uzak ama birbirlerinin özlemiyle yanıp tutuşan Kuzgun ve Dila için bu kurulan oyun hayatlarını sonsuza kadar değiştiren son büyük adım haline gelir. En büyük bedeli Kuzgun‘un mu Dila‘nın mı ödeyeceği belli olmayan bu büyük adım, gözü kara iki aşığın içlerindeki en ağır duygularla yüzleşmeleriyle şoke edici bir sona yol açacaktır.

Mustafa Çevik

Önceki Yazı

Digiturk’ten Tüm Üyelerine Bayram Müjdesi

Sonraki Yazı

Çarpışma’nın final bölümünden ilk tanıtım yayınlandı