Veronica Mars’tan tanıtım yayınlandı

Kristen Bell’in başrolünde yer aldığı suç, drama ve komedi türündeki dizi Veronica Mars’tan bir tanıtım yayınlandı. Dizinin yeni bölümleri 26 Temmuz’da yayınlanmaya başlayacak.

Hulu’da yayınlanacak olan ünlü dizinin bu sezonu sekiz bölüm sürecek. Rob Thomas’ın yazdığı yeni sezonda Veronica Mars yine maceradan maceraya koşacak. Ekranlara yeniden dönmesi hayranları tarafından mutlulukla karşılanan dizinin yeni bölümlerinde bahar tatilindeki gençler Neptune’de öldürülür. Kurbanlardan birinin ailesi olayın araştırılması için Mars Investigations’a başvurur. Bu başvuruyla birlikte Veronica kendisini Neptune’ün ünlü ailelerinin içinde bulur.

Bora Yıldırım

1986 yılında İstanbul'da doğdum. 2008 yılından beri Bodrum'da yaşıyorum. Gezmeyi ve kitap okumayı severim. Çok konuşur, çok gülerim. Vakit buldukça yazarlığa kabul edilme sebebim olan yerli dizileri izlemeye çalışıyorum. Yabancı dizileri izledikçe yerli dizilerin geldiği noktaya üzülsem de bir gün eskisi gibi tadı ağızda kalan dizilerin televizyonlarda daha çok yer bulacağına inanıyorum.

Önceki Yazı

Nuh Tepesi’ne Tribeca Film Festivali’nden iki ödül birden geldi

Sonraki Yazı

Avengers: Endgame’de neler yaşandı? Marvel Evreninde bundan sonra neler olacak?