Geena Davis, Netflix dizisi GLOW’un 3. sezonunda rol alacak

Oscar ödüllü aktris Geena Davis, Netflix dizisi Glow’un üçüncü sezonunda konuk oyuncu olarak yer alacak. Üçüncü sezonun sadece beş bölümünde oynayacak Davis, Sandy Devereaux St. Clair ismindeki bir otel yöneticisini canlandıracak. 

Üçüncü sezonda GLOW kadınlarının Fan-Tan Hotel ve Casino’daki şovlarının devamını izleyeceğiz. Sin City’nin eğlenceliden çok eziyetli olduğunu fark eden grup, yeni sezonda zor anlara tanıklık edecek. Ruth’un özel hayatında yaşadığı sorunlar ve Debbie’nin oğluyla arasına giren mesafe, ekibin hem ring hem de ring dışındaki hayatlarında zorluklara yol açacak.

80’lerin sevilen programı GLOW’dan ilham alınarak uyarlanan dizi, Ruth Wilder isimli bir kadın güreşçinin kurgu hikayesini anlatıyor. Dizinin yürütücü yapımcı kadrosunda Liz Flahive, Carly Mensch, Tara Hermann ve Jenji Kohan yer alıyor. Liz Flahive ve Carly Mensch dizinin showrunner koltuğunda görev yapıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Marc Maron, Alison Brie, Sydelle Noel, Britney Young, Rebekka Johnson, Marianna Palka ve Betty Gilpin gibi isimler bulunuyor.

GLOW’un üçüncü sezonu 9 Ağustos’ta Netflix’te izleyiciyle buluşacak. 

Duygu Gürbüz

Önceki Yazı

Matthew Aldrich, The Chronicles of Narnia kitap serisini Netflix için ekranlara uyarlayacak

Sonraki Yazı

Nike’dan Stranger Things’in 3. sezonuna özel koleksiyon