Ransom, 3. sezonuyla FOXCrime’da

İnsanları manipüle etme yeteneğiyle tanınan ünlü arabulucunun bir yandan rehine ve kaçırılma krizlerini çözerken bir yandan da hayatını dengede tutma çabası Ransom ile ekranlara geliyor. Ransom yeni sezonuyla 14 Haziran Cuma günü saat 17.50’de FOXCrime‘da başlıyor.

Kriz ve rehineler konusunda arabulucu olarak çalışan Eric Beaumont ve Kriz Yönetim ekibi, bir yandan zorlu kaçırılma ve rehine vakalarını çözerken bir yandan da kişisel hayatlarını dengede tutmak için çabalıyor. İnsan davranışları üzerine iç görüleri sayesinde en zorlu vakaların üstesinden kolaylıkla gelen Eric, en tehlikeli suçlularla karşı karşıya kaldığında bile sakinliğini koruması ve şiddete başvurmamasıyla tanınıyor. İnsanları kolaylıkla manipüle edebilme becerisi ise onu iş hayatında hep bir adım öne geçirse de ailesi, arkadaşları ve hatta çalışma arkadaşlarıyla arasında çıkabilecek sorunları ise kaçınılmaz kılıyor. Eric ve ekibinin gerilim ve stresli yaşantılarını konu alan Ransom, yeni sezonuyla FOXCrime ekranlarına dönüyor.

Soluksuz izleyeceğiniz polisiye dizi Ransom, ilk iki sezonunun hemen ardından başlayacak 3. sezonuyla 14 Haziran Cuma günü saat 17.50’de FOXCrime‘da.

Mustafa Çevik

Önceki Yazı

BBC Earth’in yeni belgesel dizisi “Gezegenler” 13 Haziran’da başlıyor

Sonraki Yazı

Netflix hangi dizileri orijinal olarak etiketliyor?