Benim Tatlı Yalanım 6. bölüm tanıtımı yayınlandı

Başlıca rollerde Aslı Bekiroğlu, Furkan Palalı, Lavinya Ünlüer, Aslı İnandık, Ahmet Saraçoğlu, Gonca Sarıyıldız ve Sadi Celil Cengiz gibi başarılı oyuncuları izlediğimiz Benim Tatlı Yalanım’ın altıncı bölüm tanıtımı yayınlandı.

Beş sene önce eşi tarafından terk edilen ve kızı Kayra’yı annesinin işi gereği Afrika’da olduğu yalanına inandıran Nejat ve Kayra’nın kendisini annesi sanması üzerine bu yalana ortak olan Suna’nın eğlenceli ve romantik hikayesini konu alan diziye son olarak Suna ve kardeşlerinin öldü sandıkları anneleri rolüyle Goncagül Sunar katıldı. Sunar’ın önümüzdeki bölümlerde seyirciyle buluşması bekleniyor.

O3 Medya tarafından hazırlanan dizi perşembe akşamları Star TV’de yayınlanıyor.

 

Bora Yıldırım

1986 yılında İstanbul'da doğdum. 2008 yılından beri Bodrum'da yaşıyorum. Gezmeyi ve kitap okumayı severim. Çok konuşur, çok gülerim. Vakit buldukça yazarlığa kabul edilme sebebim olan yerli dizileri izlemeye çalışıyorum. Yabancı dizileri izledikçe yerli dizilerin geldiği noktaya üzülsem de bir gün eskisi gibi tadı ağızda kalan dizilerin televizyonlarda daha çok yer bulacağına inanıyorum.

Önceki Yazı

FOXFest2019 için geri sayım başladı

Sonraki Yazı

71. Emmy Ödülleri 2019 adayları açıklandı