Chihayafuru 3. Sezon Tanıtım Videosu Yayınlandı

Madhouse stüdyosunun mangadan uyarladığı 2011 yılında 25 bölüm olarak ilk sezonunu ve 2013’de yine 25 bölüm olarak ikinci sezonunu izlediğimiz Chihayafuru’nun yeni sezonundan afiş ve tanıtım videosu yayınlandı.

Nana’dan sonra josei türünün en dikkat çeken yapımlarından olan Chihayafuru’nun şurada detaylı bir şekilde tanıtımını yapmıştım. 2013 yılından beri hayranları tarafından merakla devam sezonu beklenen yapımın geçtiğimiz aylarda yeni sezonunun geleceği duyurulmuştu. Seslendirme kadrosunda herhangi bir değişiklik bulunmayan animenin açılış jeneriğini de yine geçtiğimiz sezonlarda olduğu gibi 99RadioService grubu söyleyecek. Yönetmeninde de (Morio Asaka) değişiklik olmayan yapımın karakter çizimlerinde de farklılık yok.

2019 sonbahar sezonunda (Ekim) yaklaşık 25 bölüm olarak yayınlanacak olan üçüncü sezonla ilgili ise karakterlerimizle ilgili şöyle bir açıklama yapıldı;

Sağ elindeki ameliyatın iyileşmesiyle birlikte Fujisaki Lisesi’nin yaz kampına Tomo ile birlikte katılan Chihaya, Sakurazawa-sensei’nin yoğun eğitimiyle birlikte Omi-jingu Shrine’deki yarışmaya katılmak istemektedir. Ne kadar tehlikeli olduğunu bilmesine rağmen hem de… Arata ise bir karuta kulübü kurarak yarışmadaki şanslarını artırmayı çabalamaktadır.

Hafize Mutlu

Bazen hayatımın kalanını sadece anime, dizi ya da film izleyerek geçirmek istediğim doğrudur.

Önceki Yazı

Netflix, Seis Manos Animasyon Dizisini 2019 Sonbaharında Yayınlayacağını Duyurdu

Sonraki Yazı

The Loudest Voice | US of A Haber