Digiturk’te avantajlı üyelik dönemi: Kazandıran Kamu Kampanyası

Türkiye’nin lider dijital platformu Digiturk, beIN MEDIA GROUP’un güçlü rüzgarıyla müşteri memnuniyetini odağına alan yenilikçi çalışmalarına hız verirken, ‘Kazandıran Kamu Kampanyası’nı hayata geçirdi.

Buna göre kamu çalışanları kampanyaya tanımlı paketlerden 1 yıl boyunca yüzde 20 indirimli faydalanma fırsatı yakalayacak. Bununla birlikte referans olarak Digiturk üyesi yapacakları her kamu çalışanı yakınları için, hem kendileri hem de yeni üyeler 12 ay boyunca Taraftar spor paketi üyeliklerine ayrıca ek 10’ar TL, ‘Ailenin Yıldızı’ ve ‘Filmin Yıldızı’ paket üyeliklerine ise ek 5’er TL daha indirim kazanarak, yapacakları üye sayısına göre yüzde 70’e varan indirimden yararlanabilecekler.

3 Ağustos’a kadar geçerli olacak ve ilk ay bütün kanalların hediye edileceği kampanyada belgeselden filmlere ve spora her şey Digiturk’ün benzersiz dünyasında üyelerini bekliyor.

beIN MEDIA GROUP’un uluslararası know-how’ı ve vizyonu ile yoluna güçlü adımlara devam eden Digiturk’ün sunduğu yenilikler tüm hızıyla sürüyor. Türkiye’nin lider dijital yayın platformu Digiturk, önemli bir yenilik daha gerçekleştirerek ‘Kazandıran Kamu Kampanyası’nı hizmete aldı.

Artık Digiturk’e üye olmak isteyen kamu çalışanları, 12 ay kullanım sözüyle, kampanya dahilindeki paketlerden yüzde 20 indirimli yararlanma fırsatı yakalıyorlar. 3 Ağustos’ta sona erecek kampanya ile ilk ay tüm kanallar da hediye ediliyor.

Bunun yanı sıra kamu çalışanları, başka bir kamu çalışanı yakınlarını Digiturk üyesi yapmaları durumunda, hem kendileri hem de yeni üye yapacakları kişi; 1 yıl boyunca Ailenin ve Filmin Yıldızı paketleri üyeliklerine ek 5 TL, Taraftar Paketi üyeliklerine de ek 10 TL indirim kazanacaklar. Böylece kendileri ve yakınları yüzde 70’e varan avantajlardan rahatça yararlanabilecekler.

Bora Yıldırım

1986 yılında İstanbul'da doğdum. 2008 yılından beri Bodrum'da yaşıyorum. Gezmeyi ve kitap okumayı severim. Çok konuşur, çok gülerim. Vakit buldukça yazarlığa kabul edilme sebebim olan yerli dizileri izlemeye çalışıyorum. Yabancı dizileri izledikçe yerli dizilerin geldiği noktaya üzülsem de bir gün eskisi gibi tadı ağızda kalan dizilerin televizyonlarda daha çok yer bulacağına inanıyorum.

Önceki Yazı

Final Fantasy Karakter Tasarımcısı Yoshitaka Amano’dan Post-Apocaliptik Anime: Gibiate

Sonraki Yazı

Ahmet Mümtaz Taylan: Toplumsal barıştan diziler sorumlu tutulmamalı