Erkenci Kuş için final kararı alındı

Star TV’de yayınlandığı ilk bölümden beri izleyiciler tarafından ilgiyle izlenen Erkenci Kuş dizisi için final kararı alındı. Gold Film tarafından hazırlanan dizinin senaryosunu Aslı Zengin ve Banu Zengin Tak kaleme alıyor. Demet Özdemir ve Can Yaman’ın başrolleri paylaştığı dizinin yönetmeniyse Çağrı Bayrak.

Kadrosunda Özlem Tokaslan, Berat Yenilmez ve Öznur Serçeler gibi sevilen isimlerin de bulunduğu dizinin reytingleri eski günlerini aratır olmuştu. Başrol oyuncuları Demet Özdemir ve Can Yaman’ın dizi setinde başlayan aşkı geçtiğimiz haftalarda sona erdi. Aşkın bittiği yönünde çıkan haberlerden sonra setten kavga haberleri gelmeye başladı. Öyle ki iki başrol oyuncusunun bir süredir çekimler dışında birbirleriyle konuşmadıkları duyuldu.

Öyle görünüyor ki reytingleri isteneni veremeyen dizi setinden gelen bu gerginlik haberleri yapımın erken finalle noktalanması kararını beraberinde getirdi. Dizinin sevenleri final kararının duyulması sonrası sosyal medya hesaplarından Erkenci Kuş’un başka bir kanala transfer olması için paylaşımlarda bulunmaya devam ediyor. Bakalım bu çaba sonuç getirecek mi?

Bora Yıldırım

1986 yılında İstanbul'da doğdum. 2008 yılından beri Bodrum'da yaşıyorum. Gezmeyi ve kitap okumayı severim. Çok konuşur, çok gülerim. Vakit buldukça yazarlığa kabul edilme sebebim olan yerli dizileri izlemeye çalışıyorum. Yabancı dizileri izledikçe yerli dizilerin geldiği noktaya üzülsem de bir gün eskisi gibi tadı ağızda kalan dizilerin televizyonlarda daha çok yer bulacağına inanıyorum.

Önceki Yazı

Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi’nin afişi görücüye çıktı

Sonraki Yazı

Özel Sektörün Ay’a İlk Yolculuğu “SpaceIL Hikayesi” ile National Geographic’te