FOXFest2019 için geri sayım başladı

FOX’un geçtiğimiz yıl bir ilke imza attığı ve biletleri etkinlik günü 10.000’i aşkın kişinin katılımıyla gişede tükenen gençlik festivali FOXFest, 7 Eylül Cumartesi günü ikinci kez Küçükçiftlik Park’ta düzenlenecek.

Gençlik festivalinde sadece konserler değil, E-spor turnuvaları, sıra dışı atölyeler, FOX’un ünlü ekran yüzleriyle tanışma fırsatları ve birbirinden eğlenceli aktiviteler de katılımcılarla buluşuyor.

Türkiye’nin en sevilen rock gruplarından Duman ve Türk alternatif rock müziğinin öncü gruplarından maNga’nın sahne alacağı festivalin hazırlıkları son hız devam ediyor.

FOXFest ile ilgili tüm detaylı bilgiler @foxfestistanbul sosyal medya hesaplarından takip edilebilecek, sınırlı sayıdaki indirimli biletler ise 18 Temmuz’dan itibaren buradan satın alınabilecek.

 

Bora Yıldırım

1986 yılında İstanbul'da doğdum. 2008 yılından beri Bodrum'da yaşıyorum. Gezmeyi ve kitap okumayı severim. Çok konuşur, çok gülerim. Vakit buldukça yazarlığa kabul edilme sebebim olan yerli dizileri izlemeye çalışıyorum. Yabancı dizileri izledikçe yerli dizilerin geldiği noktaya üzülsem de bir gün eskisi gibi tadı ağızda kalan dizilerin televizyonlarda daha çok yer bulacağına inanıyorum.

Önceki Yazı

When They See Us | İnsanoğlunun Çirkin Yüzü

Sonraki Yazı

Benim Tatlı Yalanım 6. bölüm tanıtımı yayınlandı