La Casa De Papel’de Ankara karakteri olacak mı?

Netflix’in en sevilen dizilerinden biri olan La Casa De Papel üçüncü sezonuyla izleyicilerin karşısına çıkacak.

Dizinin yaratıcısı ve senaristi Alex Pina, dizideki karakterlerle ilgili açıklamalarda bulundu. La Casa De Papel’in üçüncü sezonunda dört yeni karakterin yer alacağını açıklayan Pina, İstanbul yerine Ankara isimli bir kadın karakter planladıklarını söyledi. “Ankara rolü için bazı oyuncularla görüşmeler yaptık ama yapım aşamasında vazgeçtiğimiz karakterlerden biri oldu” açıklaması yapan Alex Pina rol için Türk oyuncularla görüşmediklerini de sözlerine ekledi.

Üçüncü sezonda hangi karakterleri izleyeceğiz?

La Casa De Papel’in üçüncü sezonunda yer alacak karakterlerden biri Lizbon. İlk iki sezonda polis Raquel Murillo karakterine hayat veren Itziar Ituno dizideki serüvenine Lizbon olarak devam edecek. Diziye yeni katılacak olan Rodrigo de la Serna, ‘Palermo’; Luka Peros, ‘Marsilya’; Hovik Keuchkerian ise ‘Bogota’ adıyla dizide yer alacak.

Geçtiğimiz aylarda Nesrin Cavadzade’nin La Casa De Papel’in kadrosuna katılmak için görüştüğü ve deneme çekimine katıldığı haberleri çıkmıştı. Alex Pina’nın açıklamaları bu haberlerin doğru olmadığını gösterdi.

Bora Yıldırım

1986 yılında İstanbul'da doğdum. 2008 yılından beri Bodrum'da yaşıyorum. Gezmeyi ve kitap okumayı severim. Çok konuşur, çok gülerim. Vakit buldukça yazarlığa kabul edilme sebebim olan yerli dizileri izlemeye çalışıyorum. Yabancı dizileri izledikçe yerli dizilerin geldiği noktaya üzülsem de bir gün eskisi gibi tadı ağızda kalan dizilerin televizyonlarda daha çok yer bulacağına inanıyorum.

Önceki Yazı

Lucifer | Şeytan Var Olabilir Ama Kötülük Sizin Eseriniz

Sonraki Yazı

SDCC | His Dark Materials İlk Uzun Fragman Yayınlandı