San Diego Comic-Con 2019 TV Show ve Panel Programları

Bir çok dizi ve film izleyicisini, yapımcı ve oyuncularla buluşturan Comic-Con 2019, 18 – 21 Temmuz arasında gerçekleşecek. Daha çok tv dizileri ayağını takip ediyor olsak da, bu yıl Marvel Sinematik Evreni’nin geleceğini öğreneceğimiz için biraz daha heyecanlıyız. Fakat öte yandan DC Comics ve Warner Bros.’un bizlerle olmayacağını da belirtelim. Sözü fazla uzatmadan, günlük olarak ve USA saati ile programı aşağıda paylaşıyorum. Türkiye olarak San Diego’dan 10 saat ileride olduğumuzu da ekleyeyim;

18 Temmuz / Perşembe

11:15 Van Helsing (Syfy) | Etkinliğe  Stars Kelly Overton, Jonathan Scarfe, Christopher Heyerdahl, Tricia Helfer, Neal McDonough, Aleks Paunovic, Jennifer Cheon Garcia, Keeya King, Nicole Munoz ile birlikte program yürütücüsü (showrunner) Jonathan Lloyd Walker ve yürütücü yapımcılar (executive producers) Mike Frislev ve Chad Oakes katılmaktadır.

12:30 The Order (Netflix) | Stars Jake Manley, Sarah Grey, Adam DiMarco, Devery Jacobs, Thomas Elms, Louriza Tronco ve Katharine Isabelle, ayrıca yürütücü yapımcılar (executive producers) Shelley Eriksen, Mike Frislev, Chad Oakes ve yaratıcı/program yürütücü (showrunner) Dennis Heaton etkinliğe katılacaktır.

12:45 Evil (CBS) | Dizinin yıldızları Katja Herbers, Mike Colter, Aasif Mandvi ve Michael Emerson yanısıra yapımcılar Robert ve Michelle King de ilk bölümden bir sahne ile panelde olacaklar.

13:45 SpongeBob’s Big Birthday Blowout! (Nickelodeon) | Seslendirme sanatçıları Tom Kenny (SpongeBob), Bill Fagerbakke (Patrick), Rodger Bumpass (Squidward), Carolyn Lawrence (Sandy), Mr. Lawrence (Plankton) ve Clancy Brown (Mr. Krabs) ile birlikte yürütücü yapımcılar (executive producers) Vincent Waller ve Marc Ceccarelli katılarak şovun 20. yılı kutlanacak.

13:45 Undone (Amazon) | Seslendirme yıldızı Rosa Salazar ve dizinin yaratıcıları Raphael Bob-Waksberg ve Kate Purdy katılacak.

14:00 Nancy Drew (The CW) | Dizinin yıldızları olan Kennedy McMann, Leah Lewis, Maddison Jaizani, Alex Saxon ve Tunji Kasim’e yürütücü yapımcılar (executive producers) Noga Landau, Melinda Hsu-Taylor ve Stephanie Savage eşlik edecek.

15:00 Emergence (ABC) | Oyuncular Allison Tolman, Donald Faison, Clancy Brown, Alexa Swinton, Owain Yeoman, Ashley Aufderheide, Robert Bailey Jr. ve Zabryna Guevara’la birlikte EP’den Michele Fazekas ve Tara Butters da panelde olacak.

15:00 Farscape: The Official 20th Anniversary | Oyuncular Ben Browder, Claudia Black ve Gigi Edgley’le birlikte dizinin yaratıcısı Rockne S. O’Bannon da katılacak.

15:15 Teen Titans GO! (Cartoon Network) | Henüz bilgi paylaşılmadı.

15:30 Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D. (ABC) | Dizinin yıldızları Clark Gregg, Ming-Na Wen, Chloe Bennet, Elizabeth Henstridge, Iain De Caestecker, Henry Simmons, Natalia Cordova-Buckley ve Jeff Ward’in yanında panele yürütücü yapımcılar (executive producers) Maurissa Tancharoen, Jed Whedon, Jeff Bell ve Jeph Loeb da katılacak.

16:15 Stumptown (ABC) | Oyuncular Cobie Smulders, Jake Johnson, Michael Ealy, Camryn Manheim, Tantoo Cardinal, Cole Sibus ve Adrian Martinez’le birlikte Stumptown grafik romanının yaratıcısı Greg Rucka da orada olacak.

16:45 Cobra Kai (YouTube) | Henüz bilgi paylaşılmadı.

16:45 His Dark Materials (HBO) | Yıldızlar James McAvoy, Dafne Keen, Lin-Manuel Miranda ve Ruth Wilson’a ek olarak yürütücü yapımcı (executive producer) Jane Tranter da katılacak.

18:45 Crank Yankers | Henüz bilgi paylaşılmadı.

19:30 Impractical Jokers (truTV) | Brian “Q” Quinn, Sal Vulcano, James “Murr” Murray ve Joe Gatto orada olacak.

19 Temmuz / Cuma

10:00 Warner Archive Celebrates V: The Original Mini-Series | Yapımın yaratıcısı Kenneth Johnson, dizinin yıldızı Marc Singer ve birkaç sürpriz konukla birlikte orada olacaklar.

10:15 DreamWorks She-Ra and the Princesses of Power (Netflix) | Seslendirme yıldızları Aimee Carrero (Adora/She-Ra), Karen Fukuhara (Glimmer), Marcus Scribner (Bow), Lauren Ash (Scorpia) ve yürütücü yapımcı (executive producer) Noelle Stevenson etkinlikte olacak.

11:00 Bless the Harts (Fox) | Animasyon serisinden birkaç dakikalık sahne paylaşılacak.

11:30 Veronica Mars (Hulu) | Yeni sezonun ilk bölümü yayınlanacak. Konuklarla ilgili henüz kesin bilgi paylaşılmadı.

11:45 DuckTales (Disney Channel) | Seslendirme sanatçıları Ben Schwartz (Dewey), Bobby Moynihan (Louie), Kate Micucci (Webby), Paget Brewster (Della Duck) ile birlikte yürütücü yapımcı (executive producer) Matt Youngberg ve yapımcı/hikaye editörü Francisco Angones etkinliğe katılacak.

12:00 Fear the Walking Dead (AMC) | Dizinin yıldızları Lennie James, Alycia Debnam-Carey, Danay Garcia, Maggie Grace, Jenna Elfman, Alexa Nisenson, Austin Amelio, Rubén Blades, Karen David yanı sıra TWD CCO Scott M. Gimple, yürütücü yapımcılar (executive producers) Andrew Chambliss, Ian Goldberg, Robert Kirkman, Dave Alpert, Gale Anne Hurd ve Greg Nicotero ile birlikte yönetmen ve yapımcı Michael Satrazemis panele katılacak. Moderatör ise Chris Hardwick olacak.

12:30 DC Super Hero Girls (Cartoon Network) | Yeni bölüm yayınlanacak. Konuklarla ilgili henüz net bir bilgi paylaşılmadı.

13:00 Rick and Morty (Adult Swim) | Yürütücü yapımcılar (executive producers) ve yapımcılar Dan Harmon ve Justin Roiland (Adventure Time) ile birlikte seslendirme sanatçıları Spencer Grammer, Sarah Chalke ve Chris Parnell orada olacak.

13:00 Steven Universe (Cartoon Network) | Seslendirme sanatçıları Shelby Rabara (Peridot), Estelle (Garnet), Michaela Dietz (Amethyst), Deedee Magno Hall (Pearl) ve serinin yaratıcısı Rebecca Sugar orada olacak. Steven Universe: The Movie resmi fragmanı yayınlanacak.

13:00 The Walking Dead (AMC) | Dizinin yıldızları Norman Reedus, Melissa McBride, Danai Gurira, Ryan Hurst, Jeffrey Dean Morgan, Avi Nash, Nadia Hilker, Eleanor Matsuura, Cailey Fleming ile birlikte TWD CCO Scott M. Gimple, yürütücü yapımcılar (executive producers) Angela Kang, Robert Kirkman, Dave Alpert, Gale Anne Hurd ve Greg Nicotero katılacak. Chris Hardwick Fear The Walking Dead panelinde olduğu gibi moderasyonu üstlenecek.

14:00 Genndy Tartakovsky’s Primal (Adult Swim) | Yapımcı Genndy Tartakovsky, sanat yönetmeni Scott Wills ve sahne müzikleri bestecisi Tyler Bates katılacak.

14:15 The Witcher (Netflix) | Yıldızlar Henry Cavill, Anya Chalotra, Freya Allan ve program yürütücüsü (showrunner) Lauren Schmidt Hissrich katılacak. Moderatör Yvette Nicole Brown (Community) olacak.

15:00 Solar Opposites (Hulu) | Animasyondan bir sahne yayınlanacak. Justin Roiland, Sean Giambron, Mary Mack, Mike McMahan ve Josh Bycel orada olacak.

15:15  Legacies (The CW) | Henüz bilgi paylaşılmadı.

15:30 The Boys (Amazon) | Dizinin yıldızları Karl Urban, Jack Quaid, Antony Starr, Erin Moriarty, Jessie T. Usher, Laz Alonso, Chace Crawford, Tomer Capon, Karen Fukuhara, Elisabeth Shue’nun yanında yürütücü yapımcılar (executive producers) Seth Rogen ve Eric Kripke de panelde olacak. Moderatör ise Criminal Minds’dan Aisha Tyler olacak.

15:30 The Dark Crystal: Age of Resistance | Serinin yaratıcıları ve oyuncularının katılacağı panelde bir de özel görüntü paylaşılacak.

16:00 Bob’s Burgers (Fox) | Yaratıcı Loren Bouchard, yürütücü yapımcı (executive producer) Nora Smith ve seslendirme sanatçıları H. Jon Benjamin, Dan Mintz, John Roberts, Kristen Schaal, Larry Murphy ve Megan Mullally gelecek sezonla ilgili öenmli bilgiler paylaşacak.

16:30 Pennyworth (Epix) | Henüz bilgi paylaşılmadı.

16:45 Carnival Row (Amazon) | Oyuncular Orlando Bloom, Cara Delevingne, David Gyasi, Tamzin Merchant, ve yürütücü yapımcılar (executive producers) Travis Beacham ve Marc Guggenheim orada olacak.

16:45 The Terror: Infamy (AMC) | Dizi oyuncuları Derek Mio, George Takei, Kiki Sukezane, Cristina Rodlo ve dizinin yaratıcıları Alexander Woo, Max Borenstein panele katılacak.

17:00 Archer (FXX) | Seslendirme sanatçıları H. Jon Benjamin, Aisha Tyler, Jessica Walter, Chris Parnell, Judy Greer, Amber Nash, Lucky Yates ve yürütücü yapımcılar (executive producers) Matt Thompson, Casey Willis katılacak.

17:30 Game of Thrones (HBO) | Oyuncular Nikolaj Coster-Waldau, Maisie Williams, Isaac Hempstead Wright, Liam Cunningham, Nathalie Emmanuel, Iain Glen, Conleth Hill, John Bradley, Jacob Anderson yanısıra program yürütücüler (showrunners) David Benioff, D.B. Weiss ve yönetmen Miguel Sapochnik da panele katılacak.

17:45 Creepshow (Shudder) | Program yürütücü (showrunner) Greg Nicotero, yazar Joe Hill, ve aktör Adrienne Barbeau’le birlikte diğer oyuncular da orada olacak.

18:00 The Rook (Starz) | Dizinin yıldızları Olivia Munn, Joely Richardson ve Emma Greenwell katılacak.

18:00 The Rookie (ABC) | Yıldız oyuncu Nathan Fillion ve program yürütücüsü (showrunner) Alexi Hawley orada olacak.

18:45  neXt (Fox) | Yaratıcılardan Manny Coto, yürütücü yapımcılar (executive producers) ve yönetmenler John Requa, Glenn Ficarra, Fernanda Andrade, Michael Mosley, Jason Butler Harner ve Eve Harlow etkinliğe katılacak.

19:00 Preacher (AMC) | Yürütücü yapımcı (executive producer) Seth Rogen ve ayrıca oyunculardan Dominic Cooper, Ruth Negga, Graham McTavish ve Mark Harelik panelde olacak.

19:15  Pandora (The CW) | Yıldızlar Priscilla Quintana, Oliver Dench, John Harlan Kim, Johann Urb, program yürütücüsü (showrunner) Mark A. Altman ve yürütücü yapımcı (executive producer) Thomas P. Vitale ile birlikte panelde olacak.

20 Temmuz / Cumartesi

10:30 Batwoman (The CW) | Pilot bölüm yayınlanacak. Katılımcılarla ilgili henüz net bilgi açıklanmadı.

11:30 Enter the Star Trek Universe (CBS All Access) | Bu 90 dakikalık panel Star Trek: Discovery (oyuncular Sonequa Martin-Green, Alex Kurtzman, Michelle Paradise and Heather Kadin); Star Trek: Lower Decks (eş-yaratıcı Mike McMahan ve “sürpriz konuklar”);ve Star Trek: Picard (oyuncular Sir Patrick Stewart, Alison Pill, Michelle Hurd, Evan Evagora, Isa Briones, Santiago Cabrera, Harry Treadaway, Alex Kurtzman, Michael Chabon, Akiva Goldsman ve Heather Kadin) sıralamasıyla ilerleyecek.

12:00 The Simpsons (Fox) | Matt Groening, Al Jean, Mike B Anderson, Stephanie Gillis ve “Lisa Simpson”ın sesi aynı zamanda panel moderatörü Yeardley Smith orada olacak.

13:00  American Dad! (TBS) and Family Guy (Fox) | Yeni sezonlara ilk bakış ve seslendirme kadrosuyla panelde olacaklar.

13:00 The Expanse (Amazon) | Oyuncular Steven Strait, Wes Chatham, Shohreh Aghdashloo, Frankie Adams, Cas Anvar, Dominique Tipper ve ayrıca yürütücü yapımcılar (executive producers) Naren Shankar ve Ty Franck panele katılacak.

13:15 Westworld (HBO) | Dizi oyuncuları Evan Rachel Wood, Ed Harris, Thandie Newton, Jeffrey Wright, Tessa Thompson, Aaron Paul’la birlikte yürütücü yapımcılar (executive producers) Jonathan Nolan ve Lisa Joy’un katılacağı bir panel olacak.

14:00 Impulse (YouTube) | Oyuncular Maddie Hanson, Daniel Maslany, Sarah Desjardins, Enuka Okuma ve program yürütücüsü (showrunner) Lauren LeFranc etkinliğe katılacak.

14:30 The Orville (Fox) | Dizinin yıldızları Seth MacFarlane, Adrianne Palicki, Penny Johnson Jerald, Scott Grimes, Peter Macon, Jessica Szohr, J Lee, Mark Jackson, Chad L. Coleman, David A. Goodman, Jon Cassar ve Brannon Braga’nın katılacağı bir panel olacak.

15:00 Snowpiercer (TBS) | Oyuncular Jennifer Connelly, Daveed Diggs, Alison Wright, Mickey Sumner, Lena Hall, Steven Ogg yanısıra yürütücü yapımcı (executive producers) ve program yürütücüsü (showrunner) Graeme Manson orada olacak.

15:30 Arrow (The CW) | Henüz bilgi paylaşılmadı.

16:00 Ripley’s Believe It or Not! (Travel Channel) | Sunucu Bruce Campbell.

16:15 The Man in the High Castle (Amazon) | Dizi oyuncuları Rufus Sewell, Joel de la Fuente, Jason O’Mara, Chelah Horsdal, Frances Turner, ayrıca yürütücü yapımcılar (executive producers) Isa Dick Hackett, Daniel Percival ve David Scarpa etkinlikte olacak.

16:15 Supergirl (The CW) | Henüz bilgi paylaşılmadı.

17:00 Black Lightning (The CW) | Henüz bilgi paylaşılmadı.

17:00 Wynonna Earp (Syfy) | Henüz bilgi paylaşılmadı.

17:30 NOS4A2 (AMC) | Dizinin yıldızlarından Zachary Quinto, Ashleigh Cummings’la birlikte program yürütücüsü (showrunner) Jami O’Brien ve yazar/yürütücü yapımcı (executive producer) Joe Hill katılacak.

17:45 The Flash (The CW) | Henüz bilgi paylaşılmadı.

18:00 The Magicians (Syfy) | Oyuncular Stella Maeve, Olivia Taylor Dudley, Hale Appleman, Arjun Gupta, Summer Bishil, Rick Worthy, Jade Tailor, Brittany Curran, Trevor Einhorn’la birlikte yürütücü yapımcılar (executive producers) Sera Gamble, John McNamara ve Henry Alonso Myers’ın katılacağı bir etkinlik olacak.

18:30 What We Do in the Shadows (FX) | Dizi oyuncuları Matt Berry, Kayvan Novak, Natasia Demetriou, Harvey Guillén ve Mark Proksch’le birlikte yaratıcı ekip de etkinlikte olacak.

19:00 DC Universe Sneak Previews | İki saatlik bir etkinlik olan burada; Titans, Doom Patrol, Young Justice: Outsidersand, Harley Quinn (animasyon) yapımlarıyla ilgili kısa görüntüler, yeni sezonlardan ilk tanıtım videoları ve ilk izlenim için sahneler yayınlanacak.

21 Temmuz / Pazar

10:30 Supernatural (The CW) | Dizinin yıldızları Jared Padalecki, Jensen Ackles, Misha Collins, Alexander Calvert’la birlikte yürütücü yapımcılar (executive producers) Robert Singer, Andrew Dabb, Eugenie Ross-Leming, Brad Buckner ve Robert Berens da etkinlikte olacak.

11:45 Riverdale (The CW) | Henüz bilgi paylaşılmadı.

13:00 Ghost Adventures (Travel Channel) | Paranormal araştırmacılar Zak Bagans, Billy Tolley, Jay Wasleyve  Aaron Goodwin’in katılacağı bir etkinlik olacak.

13:00 Mayans M.C. (FX) | Oyuncular JD Pardo, Clayton Cardenas, Edward James Olmos, Sarah Bolger, Michael Irby, Antonio Jaramillo, Raoul Max Trujillo, Richard Cabral, Danny Pino, Emilio Rivera, Frankie Loyal, Joseph Lucero, Vincent Rocco Vargas ve ayrıca yürütücü yapımcılar (executive producers) Kurt Sutter, Elgin James ve Kevin Dowling etkinlikte olacak.

15:00 Buffy Musical Episode: “Once More with Feeling” | Whedonopolis, WhedonCon ve FandomCharities şu interaktif yayını sunacak; the Buffy the Vampire Slayer müzikal bölüm “Once More with Feeling”

Hafize Mutlu

Bazen hayatımın kalanını sadece anime, dizi ya da film izleyerek geçirmek istediğim doğrudur.

Önceki Yazı

Engin Altan Düzyatan’ın yeni projesi belli oldu

Sonraki Yazı

FOXLIFE’ta haftasonları çok eğlenceli