SDCC | Carnival Row’dan Orlando Bloom ve Cara Delevingne Karakter Videoları Yayınlandı

Amazon Prime’ın yeni dönem dizilerinden olan Carnical Row, dün comic con’daydı. Serinin oyuncu ve yaratıcı ekibi, iki karakter videosuyla bilikte ilk izlenimler için seyirci karşısına çıktı.

Savaşın yıktığı ülkede, fantastik bir drama hikayesi anlatacak olan Carnival Row’da Orlando Bloom ve Cara Delevigne iki aşık olan Philo ve Vignette karakterlerini canlandıracak.”Hayal dünyanızın en vahşi tarafını gözler önüne sereceğiz” diyen Bloom kendisinin de bu dünyayı çok sevdiğini söyledi.

Her ne kadar mistik ve fantastik bir dünya olsa da yaşadığımız dünyadaki mülteci krizlerine, ırk ayrımcılığına ve ataerkil düzene karşı bir şeyler söyleyen yapım için Bloom, ” oh bir dakika dizi mülteciler ve göçmenlerle ilgili” diyerek San Diego’nun hakkında taciz iddaaları olan demokrat belediye başkanına göndermede bulunduğu da konuşuluyor.

Yürütücü yapımcılardan Marc Guggenheim ise diziyle ilgili “dizi ırkçılık, feninizm ve seksizmle ilgili, toplumdaki farklılıkları anlatabileceğimiz bir şeyler aradık. Çünkü farklı ve zengin bir dünyada yaşıyoruz” dedi.

İşte Carnival Row’un en önemli iki karakterini tanıtan iki video;

Hafize Mutlu

Bazen hayatımın kalanını sadece anime, dizi ya da film izleyerek geçirmek istediğim doğrudur.

Önceki Yazı

SDCC | The Walking Dead 10. Sezon Fragmanı

Sonraki Yazı

SDCC | Mayans M.C. 2.Sezon Fragmanı Yayınlandı