SDCC | Mayans M.C. 2.Sezon Fragmanı Yayınlandı

Sons of Anarchy devam dizisi Mayans M.C. ikinci sezonu için geri sayım başladı. İkinci sezonun ilk fragmanı yayınlandı.

2008-2014 yılları arasında yedi sezon yayınlanan Amerikan motosiklet çeteleri dizisi Sons of Anarchy gönüllere taht kurmuştu. SOA devam dizisi Mayans M.C. ise yaratıcısı Kurt Sutter’ın önceki bazı denemelerinden memnun olmaması ve SOA hayranlarının devam dizisi beklentisi sonucu 2018 yılında ortaya çıktı. Sutter’a Elgin James eşlik ediyor. Dizi geçen yılki ilk sezonunda ilgi çekmeyi başardı ve ikinci sezon onayını aldı.

San Diego Comic Con’da fragmanı yayınlanan Mayans M.C. ekibi ikinci sezonunda verdikleri hayatta kalma mücadelesinden başarıyla çıkmanın yollarını arayacaklar. Başkan Bishop’ın (Michael Irby) uyarı mesajıyla başlayan fragmanda ayrıca, ana karakter E.Z. Reyes (JD Pardo) ve babası Felipe’nin (Edward James Olmos) ondan sakladığı sır ile ilgili ipuçları yer alıyor. Felipe bu sırrı saklamak için uğraşsa da E.Z. konunun annesiyle ilgili olduğunu düşünüyor ve açığa çıkması için uğraşıyor.

Mayans M.C. ikinci sezonu FX kanalında 3 Eylül’de başlayacak. Ayrıca pazar günü San Diego Comic Con’da bir de panelde yer alacak.

FRAGMAN:

Arzu Kayhan

Hayatın üçüncü sayfa polisiyesini yazıyor. Yabancılaşma temalı polisiye bir romanı var (YAD). Ayrıca çevirmen. Aslında bu bilgiler arama motorlarında zaten var. Sen Birdizihaber'den ve şuradan takip et yeter: www.sanahaber.blogspot.com

Önceki Yazı

SDCC | Carnival Row’dan Orlando Bloom ve Cara Delevingne Karakter Videoları Yayınlandı

Sonraki Yazı

SDCC | The Boys 2. Sezon Onayı Aldı