Stüdyo Trigger Yeni Anime Serisini Duyurdu: Brand New Animal

Eski Gainax çalışanları Hiroyuki Imaishi ve Masahiko Ōtsuka tarafından 2011 yılında kurulan ve kurulduğu günden beri başarılı animeler sunan Stüdyo Trigger, 2020’de yayınlayacağı yeni anime Brand New Animal‘ı duyurdu. Geçtiğimiz hafta Japonya’da yapılan Anime Expo’da yapılan duyuruda animenin orijinal içeriği olacağı, herhangi bir manga da hafif romandan uyarlama olmadığı da belirtildi.

Little Witch Academia, Kill la Kill ve Kiznaiver yapımlarıyla tanıdığımız Trigger, kendine has çizgileri olan, çalışanlarının Gainax deneyimine yeni soluklar eklediği bir anime stüdyosu. 2019’un Mayıs ayında original içerikli Promare isimli bir film yayınlamış ve film çok sevilmişti. O yüzden anime severlerin beklentisi bir hayli yüksek Brand New Animal için.

Anime News Network‘ün haberine göre Brand New Animal‘ın senaristi Kill la Kill‘den tanıdığımız Kazuki Nakashima. Little Witch Academia‘nın yönetmeni olan Yoh Yoshinari, burada hem yönetmenlik hem de karakter çizimlerini yapacak. Arka plan çizimlerini ve renk tasarımlarında ise Genice Chan‘ı göreceğiz.

Hafize Mutlu

Bazen hayatımın kalanını sadece anime, dizi ya da film izleyerek geçirmek istediğim doğrudur.

Önceki Yazı

Sintonia 9 Ağustos’ta Netflix’te başlıyor

Sonraki Yazı

Final Fantasy Karakter Tasarımcısı Yoshitaka Amano’dan Post-Apocaliptik Anime: Gibiate