Veronica Mars’dan Comic Con Sürprizi, Hulu 4 Bölüm Birden Yayınladı

Kristen Bell ve tüm ekibin katıldığı Comic Con panelinde Veronica Mars hayranlarına sürpriz yapan Hulu, panelin sonunda dört bölüm birden yayınlandığını duyurdu. 26 Temmuz’da yayınlanması beklenen dizinin dört bölümünü de Hulu’dan izleyebiliriz.

2004 yılında yayınlanmaya başlanan Veronica Mars üç sezon sonra iptal edilmişti. Hayranlarını üzen bu karara rağmen Kristen Bell ve “marshmallow”ları (hayranlarına böyle sesleniyor) diziyi bırakmadı ve fanların da yardımlarıyla 2014 yılında serinin devamına ait bir film çekildi. Fakat bu da fanlara yetmemiş olacak ki, geçtiğimiz yıl Hulu sekiz bölümlük bir devam sezonu çekeceğini duyurdu.

Filmin kaldığı yerden devam eden hikayede yine Neptüne’deyiz. Veronica, Mars Dedektiflik Bürosu’nda ve bu sefer önüne gelen zor bir olay var. Beklenmedik bir anda başlayan bombalama olayları ve tatil için bir araya gelen gençlerin birer birer öldürülmesiyle işler içinden çıkılmaz bir hal alır. Ve Veronica’nın bu olayı çözmesi için fazla vakti yoktur.

Veronica ve Logan karakterleri dışında dizinin tanıdık yüzleri olan Ken Marino (Vinnie Van Lowe), Ryan Hansen (Dick Casablancas) ve Max Greenfield (Leo D’Amato) gibi isimleri yeniden göreceğiz. Tüm bunlara ek olarak ise Kristen Bell’in The Good Place‘den oyuncu arkadaşı Kirby Howell-Baptiste, oyuncu Patton Oswalt ve oscar ödüllü J.K. Simmons gibi yeni yüzleri de izleyeceğiz.

İşte geçtiğimiz günlerde yayınlanan 4. sezon fragmanı;

Hafize Mutlu

Bazen hayatımın kalanını sadece anime, dizi ya da film izleyerek geçirmek istediğim doğrudur.

Önceki Yazı

SDCC | The Terror 2. Sezonundan Uzun Bir Fragman Yayınlandı

Sonraki Yazı

SDCC | The Witcher’ın Fragmanı Yayınlandı