Yukon Veterineri yeni bölümleriyle Nat Geo People’da

Kanada’nın Yukon bölgesinde hayvanların yardımına koşan Dr. Oakley’nin yaşadıklarını konu alan “Yukon Veterineri” yeni bölümleriyle 29 Temmuz’dan itibaren her pazartesi saat 21.30’da Nat Geo People’da.

Evlerin kimi zaman birbirlerine yüzlerce mil uzakta olduğu dünyanın en engebeli bölgelerinden birinde eşi Shane ve üç kızıyla birlikte yaşayan veteriner Michelle Oakley, ev ve çiftlik hayvanlarının yanı sıra nesli tükenmekte olan canlıları da tedavi ediyor. Kanada’nın Yukon bölgesinde geniş bir bölgedeki tek veteriner olan Dr. Oakley hayvanların yardımına koşuyor.

Ödüllü yönetmenlerden nefes kesen belgeselleri Türk izleyicisi ile buluşturan Nat Geo People kanalını Digiturk, D-Smart, KabloTV ve Tivibu platformlarından izleyebilirsiniz.

Bora Yıldırım

1986 yılında İstanbul'da doğdum. 2008 yılından beri Bodrum'da yaşıyorum. Gezmeyi ve kitap okumayı severim. Çok konuşur, çok gülerim. Vakit buldukça yazarlığa kabul edilme sebebim olan yerli dizileri izlemeye çalışıyorum. Yabancı dizileri izledikçe yerli dizilerin geldiği noktaya üzülsem de bir gün eskisi gibi tadı ağızda kalan dizilerin televizyonlarda daha çok yer bulacağına inanıyorum.

Önceki Yazı

Her Yerde Sen’in 7. bölüm tanıtımı yayınlandı

Sonraki Yazı

Orange Is the New Black | Artık her şey değişti