Benim Tatlı Yalanım’ın 9. bölüm fragmanı yayınlandı

O3 Medya tarafından hazırlanan ve Star TV ekranlarında izleyicisiyle buluşan Benim Tatlı Yalanım’ın 9. bölümünden bir fragman yayınlandı.

Başarılı dizinin başrollerinde Aslı Bekiroğlu, Furkan Palalı ve Lavinya Ünlüer yer alıyor. Diğer önemli rollerde Ahmet Saraçoğlu, Aslı İnandık, Sadi Celil Cengiz, Gonca Sarıyıldız gibi isimleri izlediğimiz dizi yaz ekranının en sevilen dizilerinden biri olmayı başardı.

Yeni bölüm fragmanında Hande’nin Nejat’a yaklaşma çabalarını endişeyle izleyen Suna’nın kıskançlık sebebiyle içine düştüğü durumu izliyoruz. Benim Tatlı Yalanım’ın 9. bölümü 8 Ağustos Perşembe akşamı saat 20:00’de Star TV ekranlarında yayınlanacak.

 

Bora Yıldırım

1986 yılında İstanbul'da doğdum. 2008 yılından beri Bodrum'da yaşıyorum. Gezmeyi ve kitap okumayı severim. Çok konuşur, çok gülerim. Vakit buldukça yazarlığa kabul edilme sebebim olan yerli dizileri izlemeye çalışıyorum. Yabancı dizileri izledikçe yerli dizilerin geldiği noktaya üzülsem de bir gün eskisi gibi tadı ağızda kalan dizilerin televizyonlarda daha çok yer bulacağına inanıyorum.

Önceki Yazı

Quan Zhi Gao Shou (The King’s Avatar) | Çinliler Anime Yaparsa…

Sonraki Yazı

Aynen Aynen | İlk buluşma, ilk yalanlar