HBO’nun yeni dizisi His Dark Materials Kadrosu Büyüyor

2019 HBO için çok başarılı geçmeye devam ediyor. Yıl başında 2019 için çok iddialı olduğunu duyuran kanal, bu sözün hakkını sonuna kadar verdi. Önce True Detective 3. Sezonu ile başlayan süreç, Chernoby ve Game of Thrones ise adeta zirveye çıktı. Tam bu zirve dönemdeyken Westworld 3. sezonu ve His Dark Materials duyuruları yapılmıştı. Westworld kadar ve hatta daha fazla heyecan yaratan dizi ise His Dark Materials oldu.

His Dark Materials Philip Pullman’ın çok ünlü bir üçleme serisi. HBO ise bunun haklarını satın aldı ve diziyi aynı isimle duyurdu. Dizinin fragmanı yayınlandığı andan itibaren büyük bir heyecan yarattı. Comic Con’da da panelden sonra heyecan adeta ikiye katlanarak devam etti.

Bu fragman öyle büyük bir etki yarattık ki, dizinin henüz bir dakikası daha yayınlanmadan ikinci sezon onayını çoktan aldı. Böyle olunca bizlerin de beklentisi ve ilgisi çok arttı.

Bugün gelen bir haber ise meraklılarını heyecanlandırmayı başardı. Fleabag 2. sezonunda izlediğimiz Andrew Scott, dizinin kadrosuna dahil oldu. Haberi dizinin twitter hesabı duyurdu.

Kamil Akar

Önceki Yazı

Disney+ Ortak Hesap Kullanımına Son Verecek

Sonraki Yazı

Westworld 4. Sezon Onayını Aldı