Kurşun dizisinin kadın başrolü belli oldu

Most Productions tarafından hazırlanan ve FOX’ta ekrana gelecek olan Kurşun isimli dizinin erkek başrolünün Engin Altan Düzyatan olduğu haberini daha önce şurada duyurmuştuk. Kadın başrol oyuncusu için yapılan görüşmeler sonucunda son olarak Hakan: Muhafız dizisindeki Rüya karakteriyle izlediğimiz Burçin Terzioğlu’yla anlaşmaya varıldı.

Kerem Deren’in senaryosunu yazdığı 70’li yıllarda geçen bir dönem draması olan Kurşun’da Engin Altan Düzyatan, Orhan Kurşun isimli bir savcıya hayat verirken Burçin Terzioğlu da Leyla isimli cevval bir gazeteciyi canlandıracak.

Diriliş:  Ertuğrul dizisiyle geniş bir hayran kitlesi kazanan Düzyatan’ın yeni dizisinin Diriliş’in devamı niteliğindeki Diriliş: Osman dizisiyle aynı gün yayınlanma ihtimali reytinglerin nasıl bölüneceği konusunda merak uyandırıyor. Öte yandan Burçin Terzioğlu’nu uzun süredir ekranlarda görmek isteyen hayranları bir dönem dramasıyla televizyona dönmesinden oldukça memnun.

Dizideki diğer önemli bir erkek karakter için son olarak Söz’deki Dragan Datkoviç performansıyla göz dolduran Sarp Akkaya’nın ismi anılıyor. Diziyle ilgili gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Bora Yıldırım

1986 yılında İstanbul'da doğdum. 2008 yılından beri Bodrum'da yaşıyorum. Gezmeyi ve kitap okumayı severim. Çok konuşur, çok gülerim. Vakit buldukça yazarlığa kabul edilme sebebim olan yerli dizileri izlemeye çalışıyorum. Yabancı dizileri izledikçe yerli dizilerin geldiği noktaya üzülsem de bir gün eskisi gibi tadı ağızda kalan dizilerin televizyonlarda daha çok yer bulacağına inanıyorum.

Önceki Yazı

Mucize Doktor’un ilk tanıtımı yayınlandı

Sonraki Yazı

Kapitalizme Karşı Bir İsyan Modeli Olarak La Casa De Papel ve Çadırcılık