TRT’nin Şampiyon’undan yeni bir fragman yayınlandı

BSK Yapım’ın TRT için hazırladığı ve yeni sezonda ekranda olması planlanan dizi Şampiyon’dan ilk uzun fragman yayınlandı. Yayınlanan ilk iki tanıtımda izleyiciye ne izleyeceği konusunda bir ipucu vermeyen dizinin yeni tanıtımı bu konuda oldukça tatmin edici sahnelere sahip.

Başak Angigün ve Alphan Dikmen’in senaryosunu yazdığı dizinin yönetmenliğini Ketche olarak tanınan Hakan Kırvavaç yapıyor. Son olarak Bir Umut Yeter dizisinde izlediğimiz Tolgahan Sayışman Şampiyon’da Kafkas lakaplı eski bir boksörü canlandıracak. Sayışman’a diğer önemli rollerde Erdal Özyağcılar, Yıldız Çağrı Atiksoy, Erkan Avcı, İlayda Alişan, Bahar Süer,Mehmet Bozdoğan, Şahin Kendirci, Halit Özgür Sarı, Vedat Erincin, Meltem Savcı, Berk Yaygın, Ümit Erdim, Onur Sermik ve çocuk oyuncu Emir Özyakışır eşlik ediyor.

Dizinin konusuna gelince; Ustası tarafından şampiyonluk için yetiştirilen Kafkas lakaplı Fırat, bir kıza aşık olup onunla evlenmiş ve boksu bırakmıştır. Sporu bırakmaması için hocası çok çabalamış fakat başarılı olamayınca Kafkas’a küsmüştür. Kafkas’ın mutlu yuvası eşini bir hastalık sonrası kaybetmesiyle dağılmıştır. Şimdiyse aynı hastalık oğlunu bulmuştur ve Kafkas oğlu için bir kez daha ringlere çıkmak istemektedir. Bu yolda eski hocası Yaman kendisine yine yardımcı olacaktır.

 

Bora Yıldırım

1986 yılında İstanbul'da doğdum. 2008 yılından beri Bodrum'da yaşıyorum. Gezmeyi ve kitap okumayı severim. Çok konuşur, çok gülerim. Vakit buldukça yazarlığa kabul edilme sebebim olan yerli dizileri izlemeye çalışıyorum. Yabancı dizileri izledikçe yerli dizilerin geldiği noktaya üzülsem de bir gün eskisi gibi tadı ağızda kalan dizilerin televizyonlarda daha çok yer bulacağına inanıyorum.

Önceki Yazı

Kapitalizme Karşı Bir İsyan Modeli Olarak La Casa De Papel ve Çadırcılık

Sonraki Yazı

Bayram Tatilinde İzlenebilecek 12 Anime