Shades of Blue 2. Sezonuyla FoxCrime’da

Aldığı rüşvetlerle kızına iyi bir hayat sunmaya çalışan ama işin sonunda kontrolü kaybederek FBI’la iş birliği yapmak zorunda kalan bir dedektifin mücadelesi “Shades of Blue”, 2. sezonuyla 2 Eylül’den itibaren her pazartesi saat 20.30’da FOXCRIME’da.

Kirli işlere bulaşmış bir grup polisle iş birliği yapan New York’lu dedektif Harlee Santos, rüşvetlerden payını almaktadır. Bekar bir anne olan Harlee’nin tek amacı ise kızına iyi bir hayat ve parlak bir gelecek sunabilmektir. Ancak kaçınılmaz olan yaşanır ve Harlee yakayı ele verir. FBI tarafından iş birliği yapmaya zorlanan ve diğer ortaklarına karşı bilgi toplaması istenen dedektif, bir yandan kızı için çabalamaya devam ederken bir yandan da ihanet ve sadakat arasındaki ince çizgiyi bulmaya çalışacaktır.

Başrolünde Jennifer Lopez’i izlediğimiz “Shades of Blue”, 2. sezonuyla 2 Eylül’den itibaren her pazartesi saat 20.30’da FOXCRIME’da.

Dünyanın en iyi suç ve polisiye dizilerinin adresi FOXCRIME; D-Smart, KabloTV, Tivibu ve TV+platformlarından izlenebiliyor.

Kamil Akar

Önceki Yazı

The Walking Dead 10. Sezonuyla Geri Dönüyor | Hangi Kanalda?

Sonraki Yazı

En İyi 10 Netflix Dizisi | Eylül 2019