Prefabrik ev almadan önce Karmod’a uğrayın!

Prefabrik ev almadan önce Karmod’a uğrayın!

Her ne kadar İstanbul’un nüfusu 15 milyonu aşmış olsa da, geçinme derdiye İstanbul’a memleketlerinden göç etmiş insanların birçoğunun aklında memleketinin hayali bulunmaktadır. Seneler önce İstanbul’a göçen ve yaz tatillerinde memleketinde başını sokacağı bir yuvası olsun isteyen kişiler betonarme ev inşa etmek yerine, prefabrik ev yaptırmayı tercih etmektedirler.

Prefabrik ev almadan önce Karmod’a uğrayın!

Normal betonarme evlerden hemen hemen hiçbir farkı olmayan prefabrik ev yaptırırken dikkat edilmesi gereken çok fazla husus bulunmaktadır. Kimi firmalar katalogdan beğendiğiniz evlerle uzaktan yakından alakası olmayan yapıları size sunacak ve beğenmenizi bekleyecek, beğenmemeniz durumunda ek ücretleri öne sürerek kabul etmek zorunda bırakacaktır. Bunun yanında bazı firmalar evin elektrik, su tesisatları gibi işlemlerine hiçbir şekilde müdahil olmayarak ve işin başında bu konularda bir bilgilendirme yapmayarak sizi ortaya bırakmaktadırlar.

Prefabrik ev konusunda piyasada güvenilebilecek birkaç firmadan bir tanesi de Karmod firmasıdır. Türkiye’nin hemen hemen her şehrinde bugüne kadar inşa ettiği prefabrik evlerle binlerce müşterisini memnun bırakan ve yurt dışı pazarında da önemli bir pay sahibi olan Karmod, kalıcı konut inşa ettirmek isteyenlerin en çok terchi ettiği firmaların başında geliyor. Karmod ile anlaşarak kısa sürede siz de memleketinize ya da dilediğiniz boş bir araziye konfordan ödün vermeyecek şekilde bir prefabrik ev yaptırabilir ve sıcacık yuvanızda keyifli vakit geçirebilirsiniz. Karmod ile iletişime geçmeden önce https://karmod.com adresindeki prefabrik ev modellerini inceleyebilirsiniz.

Kamil Akar

Önceki Yazı

Kimsenin Bilmediği 5 Mükemmel Dizi

Sonraki Yazı

21. Yüzyılda Grimm Kardeşler Esintisi: Bloodride