Karakter Savaşları

Severek izlediğimiz dizi karakterlerini karşı karşıya getirdik ve bunu bir oyun haline dönüştürdük.


Favori karakterinizi desteklemek sizin elinizde! Karakter Savaşları’nda tek yapmanız gereken, karşı karşıya gelmiş iki karakterden birisine oy vermek. Oy sayısı yüksek olan karakter, bir üst tura geçmeye hak kazanacaktır.


Oylarınızı verirken herhangi bir üyelik ya da bilgi talep etmiyoruz. Karakter Savaşları, birdizihaber.com’un sunduğu bir eğlence hizmetidir. İster mobilden ister bilgisayarınızdan anonim olarak rahatça oy verebilirsiniz.


Her hafta farklı konseptlerde hazırladığımız gruplarda, en az 16 karakter bulunmaktadır. Grupların konseptine göre sayılar değişkenlik gösterecektir.


Karakter savaşlarında 8 grup bulunmaktadır. Her gruptan finale kalmış iki karakter başarılı sayılacaktır. Tüm grup oylamaları bittikten sonra başarılı sayılmış karakterler, finalist grubuna dağıtılacaktır. En iyilerin yarıştığı ve bizim de Son Savaş ismini verdiğimiz finalist grubu, Karakter Savaşlarının galibini belirleyecektir!


Karakter Savaşları süresince bol ödüllü çekilişlerimiz ve birbirinden eğlenceli tahmin oyunlarımız olacaktır.


Oyunumuzla ilgili değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında bekliyoruz. Aşağıdaki disqus panelinden yorumunuzu yazdıktan sonra “Konuk olarak yorum yapmak istiyorum” seçeneğiyle üye olmadan yorum yapabilirsiniz. Yorumlarında şiddet içerikli, tartışmaya yöneltici, siyasi ve uygunsuz içerikleri paylaşan kullanıcıların disqus erişimi kısıtlanacaktır.

Anime çizgi film midir? Yoksa çizgi filmler mi animedir? Yoksa önemli olan nasıl göründüğü değil, ne içerdiği mi? Bizler animelere ve çizgi dizilere bayılıyoruz. Bu yüzden de 4. grubu tamamen anime ve çizgi filmlerden oluşturmaya karar verdik. Hemen yukarıdaki oy ver butonuna tıklayarak oy verebilirsiniz. Grup eşleşmeleri hakkındaki görüşlerinizi paylaşmayı sakın unutmayın!

Bu haftaki eşleşmelerdeki tablo durumu

1. Grup

2. Grup

3. Grup

4. grup oylaması devam ediyor. Grup oylamaları bittikçe son savaş tablosu güncellenecektir.