Cumartesi, Nisan 21, 2018
Breaking Bad sevdalısı bir birey..
Lady Gaga'nın küçük canavarı, tiyatro delisi, yazar, izler, okur. Boşvermiş sıradan biri...
Kendimi bir dizi karakteriyle anlatmam gerekseydi bu Family Guy'dan Brian olurdu.
bazen hayatımın kalanını sadece anime/dizi/film izleyerek geçirmek istediğim doğrudur.
Dc ve Marvel dizilerinin-filmlerinin hastası,tam bir Whovian ve Sherlocked,çok fazla dizi takip etmeye çalışan,kısaca meslek olarak dizi-film izleyip hobi olarak ders çalışan insanlardanım...
Tarihçi, Dizi Haber kurucusu, okumayı ve yazmayı çok sevdiği gibi en büyük hobisi de yabancı dizilerdir. Sevdiği şeyi çok sahiplendiği için genelde sevdiği dizileri övdükçe över, sevmediklerini de yerin dibine gömer. Friends ve Boardwalk Empire iki kategoride en sevdikleri.
21 yaşında, 50'ye yakın dizi takip etmeye çalışıyor. Dizi/film ve bilgisayar ile arası oldukça iyi.
Hayatın anlamını buldum ama söylemem
Dizi. Oyun. Basketbol.
Sherlocked & Yabancı dizi Rh+
86 model. Türk dizilerine aşina, yabancı dizilere hasta bir adam. Vakti olsa izlenmedik yabancı dizi bırakmayacak ama bir gün çok zengin olduğunda evine duvardan duvara led ekran döşetip cips kola eşliğinde bu günlerin acısını çıkaracak. Onun da izlediği ilk dizi tabi ki Alf!
Yabancı dizi denilince meraklı kelimesinin asla karşılamaya yetmeyeceği, her kategoriden birçok dizi takip edebilen, diziler üzerine yazmayı, konuşmayı seven ve son on yılı baz alırsak, tam bir yerli dizi karşıtı. Hayat felsefesi, Gregory David Roberts'in Shantaram'ında dediği gibi "Kader seni güldürmüyorsa espiriyi anlayamadın demektir."
İstanbul’da yaşıyor. Hayatının sonuna kadar sadece bir dizi türü izleyebiliyor olsaydı bilim kurguyu seçerdi.