Yazarlar

Arzu Kayhan

Yad’ın yazarı. Sinirlenince yazar, çevirerek yaşar. Hayattan anladığı şu ki parayla satın alınan her şey çok ucuz. Siz dünyayı hiç yorulmadan anlayabilin diye Sanahaber Algı Enstitüsünü kurdu. Daha ne olsun?

Aynur Civit

Breaking Bad sevdalısı bir birey..

Ayca Ozbay

Batuhan Tozkoparan

Lady Gaga’nın küçük canavarı, tiyatro delisi, yazar, izler, okur. Boşvermiş sıradan biri…

Eda Sivri

Hafize Mutlu

Bazen hayatımın kalanını sadece anime/dizi/film izleyerek geçirmek istediğim doğrudur.

Hamza Ağdeniz

Dc ve Marvel dizilerinin-filmlerinin hastası,tam bir Whovian ve Sherlocked,çok fazla dizi takip etmeye çalışan,kısaca meslek olarak dizi-film izleyip hobi olarak ders çalışan insanlardanım…

Kamil Akar

Tarihçi, Dizi Haber kurucusu, okumayı ve yazmayı çok sevdiği gibi en büyük hobisi de yabancı dizilerdir. Sevdiği şeyi çok sahiplendiği için genelde sevdiği dizileri övdükçe över, sevmediklerini de yerin dibine gömer. Friends ve Boardwalk Empire iki kategoride en sevdikleri.

Mustafa Çevik

21 yaşında, 50’ye yakın dizi takip etmeye çalışıyor. Dizi/film ve bilgisayar ile arası oldukça iyi.

Nisan Gürbüz

Ozan Kayahan

Hayatın anlamını buldum ama söylemem.

Salih Çiftçi

Dizi. Oyun. Basketbol.

Bora Yıldırım

86 model. Türk dizilerine aşina, yabancı dizilere hasta bir adam. Vakti olsa izlenmedik yabancı dizi bırakmayacak ama bir gün çok zengin olduğunda evine duvardan duvara led ekran döşetip cips kola eşliğinde bu günlerin acısını çıkaracak. Onun da izlediği ilk dizi tabi ki Alf!

Umut Can Turan

Her türlü anime, dizi ve oyunu takip edeyim derken kafayı yemiş birisi.

Utku Ertem

Yabancı dizi denilince meraklı kelimesinin asla karşılamaya yetmeyeceği, her kategoriden birçok dizi takip edebilen, diziler üzerine yazmayı, konuşmayı seven ve son on yılı baz alırsak, tam bir yerli dizi karşıtı. Hayat felsefesi, Gregory David Roberts’in Shantaram’ında dediği gibi “Kader seni güldürmüyorsa espiriyi anlayamadın demektir.”

Yağmur Mamati

İstanbul’da yaşıyor. Hayatının sonuna kadar sadece bir dizi türü izleyebiliyor olsaydı bilim kurguyu seçerdi.

Şebnem Dalkır